2726

سلام دوستان خيلي تو زندگيم به مشكل و غم و بي كسيو غريبى خوردم لطفا از معجزهاتون از امام رضا مهربون بگين دلم گرم بشه يكم خيلي بى كسو و بي جا مكانم 

به راننده تاكسى بگم:سلام خسته نباشيد حرم لطفا در بابل جواد😍به نزديكاى حرم كه ميرسيم بزور موهامو ميدم تو و چادر رو از كيفم در ميارم آماده ميكنم از تاكسى پياده ميشم و سعى ميكنم هرطور شده با نابلدى تموم موهامو بكنم تو و خودمو با چادر بپوشم ميرم جلوتر از در نون رضوى رد ميشم و به خودم وعده خوراكياشو ميدم،ميرسم حرم از ايست رد ميشم و وارد بهشششششششت روى زمين ميشم جايي كه هوا هميشه مطلوبه نه سرده نه گرمه بو حرم بو حاجت روايي بو عشق دورتادورمه دست ميكشم به در و ديوارش بوش ميكنم حسش ميكنم غرق شاديم خودمو بين مردم ميپيچونم با اينكه هيچ وقت دستم به ضريح نرسيده اما از همون دورادور سلام ميكنم و با امام مهربونم حرف ميزنم اين لحظه هاى پر از آرامش هزار بار تقديم به هممون😍😍😍واى واى بعد حرم ميدونى چي ميچسبه؟ ميدون ١٠ دى برى سوسيس بندرى و پيراشكى بزنى بر بدن😂😍التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه دار شدنم مثل معجزه بود. 

شفای مادرم. سال ۸۳ سرطان رحم و تخمدان داشت که به کبدش هم زده بود. 

همیشه خدای خوبم توی ناامیدیهام به دادم رسیده

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2728

اره یه بنده خدا طعنشو میزدن که پسر نمیاری، دختر زایی

اینم وقتی حامله بوده هی گریه میکرده، امام رضا میره خوابش میگه انقد گریه نکن ، بچه تو شکمت پسره اسمشو بذار جواد، بعد از بدنیا اومدن بچه اسمشو نمیذارن بذاره جواد،. میگن فلانی اسم جواد ما خوشمون نمیاد😐 حالا پسره ماشالله بزرگه میگه یا اسممو تغییر میدم یا اگه بچه پسر داشتم میذارم جواد

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

زندگی و بخت خوبمو از امام رضا خواستم

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.

خالم بعد ده سال... بعد سقط شدن ۸ تا بچه تو ماه سوم و چهارم که دلیلش پیدا نمیشد! میگفت واسه نهمین بار که آزمایشش مثبت شده میره حرم... شب از همونجا سونو  و میگن بچه سالمه ! 

همون بچه تو چهار سالگی تصادف کرد یه ماه تو کما بود ، برگشت 😍

حالا معجزه یا هرچی!!!! شاید امام رضا واسطه شده بود

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

اى جان چقدر قشنگ بازم بگين لطفا

به راننده تاكسى بگم:سلام خسته نباشيد حرم لطفا در بابل جواد😍به نزديكاى حرم كه ميرسيم بزور موهامو ميدم تو و چادر رو از كيفم در ميارم آماده ميكنم از تاكسى پياده ميشم و سعى ميكنم هرطور شده با نابلدى تموم موهامو بكنم تو و خودمو با چادر بپوشم ميرم جلوتر از در نون رضوى رد ميشم و به خودم وعده خوراكياشو ميدم،ميرسم حرم از ايست رد ميشم و وارد بهشششششششت روى زمين ميشم جايي كه هوا هميشه مطلوبه نه سرده نه گرمه بو حرم بو حاجت روايي بو عشق دورتادورمه دست ميكشم به در و ديوارش بوش ميكنم حسش ميكنم غرق شاديم خودمو بين مردم ميپيچونم با اينكه هيچ وقت دستم به ضريح نرسيده اما از همون دورادور سلام ميكنم و با امام مهربونم حرف ميزنم اين لحظه هاى پر از آرامش هزار بار تقديم به هممون😍😍😍واى واى بعد حرم ميدونى چي ميچسبه؟ ميدون ١٠ دى برى سوسيس بندرى و پيراشكى بزنى بر بدن😂😍التماس دعا
اره یه بنده خدا طعنشو میزدن که پسر نمیاری، دختر زایی اینم وقتی حامله بوده هی گریه میکرده، امام رضا ...

انگار زمان محمدشاه قاجارها من جای اون زن بودم میزدم تودهن هرکسی که بخواد دخترامو کم ارزش جلوه بده پسرپسرمی کنم که چی انگاری که چی هست

نامه ای به همسر آینده ا م : سلام من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه می‌مونی بدبخت😂👋 دوست دارم بهترینم🦋🦋🦋🦋🦋🦋🪴🪴🪴🪴🪴عروس قورباقه ♥️♥️

من یکی یبار بهم گفت هر چقدر نذر کردی و..... ندیدیم اتفاقی برات بیافته. 

از اون موقع همیشه احساس میکنم خیلی از اطرافیان اینو درباره پیش خودشون میگن. که اصلا دعاهاش برآورده نمیشن.

خیلی ناراحتم. 

همیشه از خدا می‌خوام یکیشون برآورده کنه تا پیش خودم خوشحال بشن.

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
نداشتم واقعیت تاحالامعجزه

هر صبح که از خواب بیدار میشیم یه معجزس همین الان که داریم نفس میکشیم یه معجزس همین که سالمیم ی معجزس زندگی آدما هر لحظه پر از معجزات خیلی بزرگه ماها نمی‌بینیم فکر میکنیم معجزه فقط رسیدن به خواسته هاس گاهی نرسیدن به یه خواسته خودش ی معجزس

من تو حرم امام رضا با یه خانم کویتی آشناشدم و مجرد بودم گفت ازدواج کروی بهم زنگ بزن. دل شکسته رفته بودم عمم بهم گفته بود ترشیده.. خالم گفته بود اینو کسی نمیگیره..یکی دیگع ام گفته بود مراقب شوهراتون باشید این مجرد مونده تورشون نکنه... وقتی عروسی کردم به خانم کویتی زنگ زدم و یک میلیون بهم هدیه داد.دفعه بعد که رفتم مشهد شوهر کرده بودم. 

2706