2733
2734
عنوان

بچم خنگ نباشه؟

301 بازدید | 11 پست

چهار ماهه که از پوشک گرفتمش هنوز یاد نگرفته که باید خبر بده. هنوز کارشو توی شلوارش میکنه. الان ۲۷ ماهشه. چیکار کنم. نکنه خنگه؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

نه بابا خب اولاش عادیه اشکال نداره فقط دعواش نکن 

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

این حرفا چیع خواهرم😐😐من تا 6سالگی حرف نمیزدم یبار بم نگفتن خنگ این حرفا چیع

(تامبوی و بایسکشوال هستم) ترنس نیستم فقد استایلم و افکارم پسرونس و دوجنس گرا هستم، توهین نکن خواهر :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4710004/بیاین-عجیب-ترین-چیزایی-رو-که-دیدید-بزارین-متلا-خوراکی-لباس-حادته-یا-هرچیز-دیگه

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
2728
این حرفا چیع خواهرم😐😐من تا 6سالگی حرف نمیزدم یبار بم نگفتن خنگ این حرفا چیع

الان چطوری😍

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
نه بابا خب اولاش عادیه اشکال نداره فقط دعواش نکن 

اخه دختر بزرگم دو هفته ای آب بندی شد. تازه زیر دوسال هم بود

اخه دختر بزرگم دو هفته ای آب بندی شد. تازه زیر دوسال هم بود

من بچه خودم دوسالگی گرفتم از پوشک ولی دو سه ماه اینجوری بود بعدش دیگه عادت کرد

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
الان چطوری😍

الان مثل بلبل حرف میزنم😁😁ولی دوران سختی بود تو فامیل همع مسخرم میکردن اما خانوادم ی کلمع هم حرفی نزدن بخوام ناراحت شم😻

(تامبوی و بایسکشوال هستم) ترنس نیستم فقد استایلم و افکارم پسرونس و دوجنس گرا هستم، توهین نکن خواهر :) 
2738
من بچه خودم دوسالگی گرفتم از پوشک ولی دو سه ماه اینجوری بود بعدش دیگه عادت کرد

از نظر هوشی چطوره؟ کی توی چه سنی دیگه قشنگ حرف میزد. اخه دخترم هنوز حرف نمیزنه. 

الان مثل بلبل حرف میزنم😁😁ولی دوران سختی بود تو فامیل همع مسخرم میکردن اما خانوادم ی کلمع هم حرفی ن ...

چه خانواده پر ظرفیتی. ماشالا. من گاهی عصبانی میشم به دخترم میگم گنگ

چه خانواده پر ظرفیتی. ماشالا. من گاهی عصبانی میشم به دخترم میگم گنگ

ن تروخدا اینجوری نگو بهش تو روحیش تاثیر میزارع 😕😢

از نظر هوشی چطوره؟ کی توی چه سنی دیگه قشنگ حرف میزد. اخه دخترم هنوز حرف نمیزنه. 

خوبه خدا رو شکر...از سه سالگی دیگه قشنگ و‌واضح حرف زده