2726
عنوان

وقتي دارم ميبينم بابام خيانت ميكنه چيكار كنم دقيقا

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 96 پست
آره خيلي خوبن

وقتی خوبن ولش کن بنظرم اوضاع انقدر داغونه که این میشه قوز بالا قوز الان دید تو خیلی بد شده حقم داری 

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
آره خيلي خوبن

خب پس قضیه خیلی جدی نیست😁

ب نظرم باباتو تهدید کن فعلا ب مامانت هیچی نگو 

اگه ممکنه از چتاش اسکرین بگیر یا شماره رو براش بفرست (با ی شماره غریبه)و بگو ر زنت میگم با این شماره در ارتباطی

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با پدر بزرگ یا عموی قابل اعتماد اگر داری اول صحبت کن بهر حال اخلاق پدرت رو اونها بهتر میدونن بگو ب ...

واي اصن همچنين كسايي كه اينقد اعتماد داشته باشن ، دور و برم نيس

2728

آخ عزیزم تو شرایطت از منم بدتره 

منم بابام خیانت کرد ولی هیچکس نفهمید تا آخر خودش اومد گف بمون بعدشم رفت باهاش ازدواج کرد

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
کاری نمیتونی بکنی جز اینکه به بابات بگی یا تموم کن یا به مامان میگم بعدشم عواقبش رو در نظر بگیر که ب ...

من بابام فك ميكنه مثلا خيلي قبولش دارم درسته كاره اشتباهي ميكنه ولي دوس ندارم ناراحت بشه

خب بيشتريا ميگن كاري نكن ، يعني خفه خون بگيرم هر كاري ميخواد بكنه ، باشع 

ببین خواهر من،الان شما یه سر قضیه ای درست،اما اصل کاری مامانته.بعدم فکر میکنی بابات ازت میترسه یا بهت باج میده؟نوچ فقط اوضاع بدتر میشه الان این چیزا زیاد شده از تجربه بقیه استفاده کن.من دیدم رو کردنش فقط به شما و به مادرت ضرر میزنه.شاید اولش فکر کنید اره ترسید ول کرد ولی دو روز بعد طرف پر رو تر میشه

مامانم خيلي به خودش ميرسه اصن بحثه اين چيزا نيس ولي غيرمستقيم گفتم مثلا سره بابام مثكه خيلي گيره و س ...

ی پیشنهاد!.

برو جریان باباتو از زبون دوستت تعریف کن

بگو مامان دوستم فلانی بعد قضیه باباتو از زبون دوستت تعریف کت و بگو مثلا پدرش با مادره خوب بوده ولی همش ب بهونه نیرفتع بیرون و...ببین مادرت هواسش جمع بابا ت میشه.حتی بگو مادره میرفته سر کار حا...

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2706