2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من برا غربالگدی میترسم عموم مشکل سندروم دوان داره.

اصلا نگران نباش.جواب ان تی بچه من خوب نبود ولی دتکر اکبری سونو گرفت گفت هیچ مشکلی نداره بچه.الان هم بچم صحیح و سالمه خدارو شکر.بهش اعتماد کن

اصلا نگران نباش.جواب ان تی بچه من خوب نبود ولی دتکر اکبری سونو گرفت گفت هیچ مشکلی نداره بچه.الان هم ...

عزیزم زایمان طبیعی داشتی یا سزارین؟؟؟ کدوم بیمارستان؟

ماما همراه خوب توی خرم آباد میشناسی برای زایمان طبیعی؟ دلسوز و حرفه ای باشه

2738
سلام من تحت نظر ایشون بودم

سلام ببخشید از دکتر سهیلا اکبری راضی بودید؟ 

❤️ تنها چیزی که باعث شد رضایت بدم و بیام روی کره ی زمین، بودن بین عاشقان علی (ع) و سر گذاشتن به تربت حسینش و سر کردن یادگار همسرش بود ❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
بله صدرصد .کارش عالیه حرف نداره

شما واسه زایمان زیر نظرش بودین یا اقدام به بارداری؟ به نظرت برای نازایی کارشون خوبه؟ 

❤️ تنها چیزی که باعث شد رضایت بدم و بیام روی کره ی زمین، بودن بین عاشقان علی (ع) و سر گذاشتن به تربت حسینش و سر کردن یادگار همسرش بود ❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
من کل مدت بارداریم و زایمانم تحت نظر ایشون بودم.ولی در مورد نازایی اطلاعی ندارم

ممنون عزیزم

2706