2726
اينجا پر از خانومايي هس كه يا تو دوران حاملگي طلاق گرفتن يا دارن ميگيرن نظرت در مورد اونا چيه؟

دقیقااااااا

پر از ادم ادم هایی که بی فکر بچه اوردن

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فوری طلاق نگرف بچش ۶سالشه حدود دوساله جداشده

من یادمه بچه اش سه سالش بود که تو پیجش گفت که جداشده 

خب صدرصد قبلش هم مابینشون خوب نبوده دیگه 

شوهرش چه جوری بچه رو داد مهناز،،،یعنی اصلا دخترش رو نمیبینه؟؟

2728
حالم ازش بهم میخوره اینهمه فحش میخوره از مردم بعد میگه من ادم سفت و سختی هستم، محکم وایسادم😂 اخه مگ ...

الان مردم توی تاکسی میشینن تحلیل گرمسائل خاورمیانه میشن مهنازافشارکه بازیگره بازیه چیزی

شما هم یه چیز شنیدی به معنیش نرسیدیا  این ضرب و المثل اینجا صدق نمیکنه،،،،،من نه کاری به دی ...

اتفاقا همینجا صدق میکنه 

اگه اینجوریه خب منم میام از زندگی شخصی شما سوال میکنم 

دخالت نیستا سواله 😁 تازه کاریم باهات ندارم 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

عه چه جالب!!من میبنم بعضیا نه شوهر ادمی دارن نه زندگی خوبی و پولی  که بتونه زندگی حداقل معمولی داشته باشه ولی ارزوش بچه دار شدنه اون اشکالی نداره از نظرت؟حالا بیام فکر کنم بازیگر پولدار چه غلطی میکنه چرا به من چه😐

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
😕ینی همه اونایی ک زرتی بچه دنیا میاد طلاق میگیرن هدفشون اینکه جمعیت دنیا زیاد بشه😂😂😂

آفرین😁😁😁😁😀😀😀🤣🤣🤣

نامه ای به همسر آینده ا م : سلام من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه می‌مونی بدبخت😂👋 دوست دارم بهترینم🦋🦋🦋🦋🦋🦋🪴🪴🪴🪴🪴عروس قورباقه ♥️♥️

من یاد خانم مسن همسایه افتادم.عصرا میشینن تو کوچه در مورد همین چیزا و شوهر کردن و بچه دار شدن و عروسم فلان کرد و اینا صحبت میکنن

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
نه عزیزم اولش به عشق آقازاده شوهر کرد بعد که شوهرش سر ی سری جریانات گیر افتاد این خودشو کشید کنار

آها که اینطور 

من گفتم شاید سنش رفته بود بالا الکی شوهر کرد که فقط یه بچه واسه خودش داشته باشه 

وگرنه فکرنمیکنم آدم زندگی متاهلی باشه ،،،چون دیر هم ازدواج کرد 

الان مردم توی تاکسی میشینن تحلیل گرمسائل خاورمیانه میشن مهنازافشارکه بازیگره بازیه چیزی

بازیگر باشه 😐 مردم هم از اینا یاد گرفتن دیگه، میگن هر ننه قمری اظهار نظر می‌کنه ما چرا نکنیم

اووه خو 5-6سال زندگی کرد با مرده برا یه بازیگر خیلی زیاده  

آره والا این باز  چن سال زندگی کرد باشوهرش دیگه آقازاده شیر خشک فاسد دادبچه های مردم اینم طلاق گرفت

اگه میشه واسه شفای پسرم محمد طاها صلوات بفرستین😔
2706