2733
2734
عنوان

خانومای فلافل بلد اورژانسی بیاید

257 بازدید | 25 پست

من فلافلام همیشه وا مبره دیشب شوهرم میخواست فلافل بخره نزاشتم به خاطر کرونا.یه گپی اومدم گفتم من بهتر از اونا میپزم فردا لرات میپزم الان گفته برا شام بپزم.چیکار کنم وا نره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اولا باید بزاری سه چهار روز خیس بخوره 

وگرنه روده هاتون بهم میپیچه دوما من یک لیوان نخود رو چرخ میکنم پیازو جدا گانه رنده میکنم ابشو میگیرم با ی سیب زمینی کوچولوی ابپز رنده شده مخلوط میکنم بعدم نمک فلفل بکینگ پودر راستی سیرم رنده کنی عالی میشه اصلا و ابدا وا نمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولا باید بزاری سه چهار روز خیس بخوره  وگرنه روده هاتون بهم میپیچه دوما من یک لیوان نخود رو چر ...

من همشه نخود اماده تو فریزرم دارم.فکر کنم ایراد کارم اینجاست که اب پیازو نمیگیرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دو سیب زمینی متوسط بذار آبپز بشه

مقداری نخود رو با آبجوش خیس کن،یه سر هم بذار روش

نخود رو چرخ کن

سیب زمینی و پیازی کوچک رنده کن

نمک فلفل سیاه و قرمز زردچوبه آویشن،هرکدوم به مقدار دلخواه

خوب مخلوط کن

حالا دایره دایره بریز تو روغن داغ،زیرش هم کمی زیاد کن تا از هم وا نره،که اصلا نمیره

نوش جان بفرما

2738

من استادشم

نخود دو روز خیس کن بعد ادویه فلافل بزن نداشتی زردچوبه و فلفل و گلپر و پودر تخم گشنیز بزن با نمک بعد یه گوجه هم بندازتوش با یه کم بیکینگ پودر و یه کوچولو آرد نخودچی و پیاز و سیر بریز تو غذاساز قشنگ پوره بشن بعدشم قالب بزن آروم بذار تو روغن داغ داغ

من همشه نخود اماده تو فریزرم دارم.فکر کنم ایراد کارم اینجاست که اب پیازو نمیگیرم

اره این بار رنده بکن اب پیازو بگیر اصلا تاحالا یک بارم وا نرفته مال من 

راستی ب اندازه ی چهار انگشت فلفل دلمه هم چرخ کنی خوب میشه 

دو سیب زمینی متوسط بذار آبپز بشه مقداری نخود رو با آبجوش خیس کن،یه سر هم بذار روش نخود رو چرخ کن ...

ممنون عزیزم فکر کنم ایراد کارم اینجاست که پیاز خیلی میریزم و ابشو نمیگیرم تو نت نگاه کردن دلیلشو نوشته پیاز زیاد باعث وا رفتن میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم فکر کنم ایراد کارم اینجاست که پیاز خیلی میریزم و ابشو نمیگیرم تو نت نگاه کردن دلیلشو نوش ...

پودر سیر و گلپر و پودر جعفری عالیش میکنه

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
2706