2737
2734
عنوان

نذر یا ختم برای خونه ی خوب

128 بازدید | 10 پست

ما مستاجریم و چند ماه دیگه از این خونه میریم

این خونه یه دونه اتاق داره اذیت شدم اینجا

یه ختمی یا نذری چیزی بگین که خونه خوب دو اتاقه گیرمون بیاد با قیمت مناسب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تاپیک رو من چندوقت پیش دیدمش باب کار شماست ولی کامل بخون تاپیک رو 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3441826/نماز-فوق-مجرب-واسه-هر-حاجتی

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2731
ممنون عزیزم یعنی باید نیت کنیم بعد ۷ بار بگیم؟

۷۰ باره فکر کنم تو نت سرچ کن

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

برای خونه من ۱۴ تا زیارت عاشورا نذر مسلم ابن عقیل کردم ۱۰ تاش و خوندم ۴ تاش و نگه داشتم بعد از پیدا کردن خونه خوندم تومحرم هم براش یه نذری دادم که البته دلبخواه هستش اونم به خاطر ابن نذر مسلم میکنن چون خودش و بچه هاش تو کوفه اواره و سرگردون بودن بدون سر پناه 

2738
خدا قبول  کنه عزیزم.  اما الان نصف ایران با بچه هاشون آواره و بی سر پناهن. خیلی دردناکه

اره به خدا انقدر غصه میخورم از صبح تاشب فکرم در گیره به خدا میگم چجوری میتونی ببینی و تحمل کنی من یه بنده هستم دارم میترکم تو از همه ما مهربون تری چطور تحمل میکنی