2726

ازترسم ازهمین الان رفتم 2تامدل لباس برای شب خواستگاری گذاشتم کنار ک خوب باشم.مامانش خیلی باسیاسته!همه چیو زیر ذره بین میزاره بااین ک خودش از ی خونواده ی سطح پایین بوده و الان شوهرش میلیاردره خودشو گم کرده.عین چی ازش بدم میاد

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای میترسم از همین اول رو نده خودت باش

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2728
سعی کن خودت باشی.اگه بخوای به چشم اون خودتو نشون بدی تا اخر اذیت میشی!

ن فعلا دارم خرمو از پل رد میکنم من عقدکنم عمرا بزارم دخالت کنه

به نظرم توام ادم حسابش نکن  دنبال دل اصل کاری باشه 

هرچی حساس تر بشی عصبی تر میشی   و موصوع اصلی رو فراموش میکنی   و  همه چی برات تلخ میشه 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

مادر شوهر منم میندازه زیر ذره بین.آمار همه لباسامو داره جند بار کجا پوشیدم.حتی اگه مانتو هم درنیارم تلاش میکنه ببینه از زیر چی تنمه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
بنظرم سعی کن خودت باشی تو که نمیتونی بخاطر اون همیشه به خودت برسی ،ولی الان که خواستگاری حسابی به خو ...

ن بخدا همیشه ب خودم میرسم لی انقد گرونیه من نمیتونم هرماه چن دس لباس بخرم .اونا پولدارن مامانش لباساشو از ترکیه میره میخره میاد.خب منم شوهرم پولدارباشه لباسای رنگ و بارنگ میپوشم

مادر شوهر منم میندازه زیر ذره بین.آمار همه لباسامو داره جند بار کجا پوشیدم.حتی اگه مانتو هم درنیارم ...

دقیقااونم اینجوریه.باید لخت شی جلوش همه جاتو ببینه انگار اون میخاد پسند کنه.انقدم فس فسوعه

2706