2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

3) شورت یکبار مصرف (چند عدد) 4) سوتین سایز بزرگ (مخصوص شیردهی

دوستم‌جسارت میکنم .شورت یه بار مصرف چرا؟

بی خود ترین‌چیزیه که دیدم .پاره میشه خراب میشه و...

من که لباس زیر معمولی استفاده کردم نهایتش آدم میندازه دور 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
دستمال مرطوب 9) کریر یا ساک حمل نوزاد 10) قنداق فرنگی 11) خشک کن 12) دورپیچ نازک ...

۱۳و۱۴و۱۵ اضافس به نظرمن

این قصّه از ابتدا به سر آمده بود.فقط این میان من آواره شدم!(امضا:کلاغ قصّه ها)
2728
دوستم‌جسارت میکنم .شورت یه بار مصرف چرا؟ بی خود ترین‌چیزیه که دیدم .پاره میشه خراب میشه و... من که ...

عزیزم من خودمم یه سری چیزای این سایته و نفهمیدم.. مثلا مسواک برای چی؟ با اون همه درد بری مسواک بزنی؟ ولی فرستادم برای این دوستمون که کارش آسون تر بشه و بقیه هم اگه چیزی خواستن اضافه کنن

نوار بھداشتی واس مادر گفتم :-\ 

درست میگن اتفاقا .

اون پوشک بچه ها خیلی بهتره برای دوسه شب اول برای خود مادر .

نوار بهداشتی بهترینش رو هم بگیری بازم کوچیکه برای بعد  ایمان خوب نیست

منم پوشک بزرگ بچه استفاده کردم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

توی داروخانه بیمارستان پوشک بزرگ و شورت یکبار مصرف داره بگیر واشه نی نی هم دودست لباس پوشک یدونه پتو نازک ودستمال مرطوب و شیشه شیر بردار شاید نیاز شد ساکتو سنگین نکن خیلیاشون بدردت نمیخوره تو بیمارستان

2738
عزیزم من خودمم یه سری چیزای این سایته و نفهمیدم.. مثلا مسواک برای چی؟ با اون همه درد بری مسواک بزنی؟ ...

دقیقا درست میگین مسواک معنی نداره واقعا در عمل !😂

ولی شورت یه بار مصرف هم خداییش همون اندازه بی استفاده است . اصلا وقتی استفاده کنی می فهمی چه اشتباهی کردی 😥😥😥

دقیقا درست میگین مسواک معنی نداره واقعا در عمل !😂 ولی شورت یه بار مصرف هم خداییش همون اندازه بی اس ...

من اصلا هیچ تجربه ای توی استفاده از شورت یکبار مصرف نداشتم... ولی واقعا بهش میخوره چیز چرتی باشه 

دوستم‌جسارت میکنم .شورت یه بار مصرف چرا؟ بی خود ترین‌چیزیه که دیدم .پاره میشه خراب میشه و... من که ...

من راضی بودم.نوارو خوب نگه میداشت.راحت پوشیده میشد.

این قصّه از ابتدا به سر آمده بود.فقط این میان من آواره شدم!(امضا:کلاغ قصّه ها)

نواربهداشتی بزرگ بگو میخوام زایمان کنم،شورت بهداشتی یا ی بار مصرف،ی دست لباس واسه خودت،لوازم آرایشی،برا بچه،ست لباس،حوله،ی سرهمی،دستکش،جوراب،کلاه،پوشک،شیشه شیر،کریر

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
من اصلا هیچ تجربه ای توی استفاده از شورت یکبار مصرف نداشتم... ولی واقعا بهش میخوره چیز چرتی باشه&nbs ...

بنظرم عالیه سه چهار بسته ببره هر موقع نوارو عوض کرد اونم عوض کنه

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2706