2733
2734
عنوان

خانوما کمک

66 بازدید | 8 پست

دخترم امروز پریود شد ۱۲سالشه میشه بگین خوبه یا نه یا خودتون تو چه سنی شدید ممنون می ترسم زود شده باشه

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

من ۱۳ سالم بود فکر کنم نه خوبه دیگه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دو هفته قبل از تولد ۱۳ سالگیم پریود شدم

سنش خوبه

فقط اطلاعات مفید بهش بده

و حس خوب بزرگ شدن

من احساس بدی داشتم، خجالت میکشیدم

بهش بگو که چیز بدی نیست، اتفاقا نشون میده بدنش سالمه و وارد دنیای بزرگسالی شده!

اگه امکانش هست واسش هدیه بخرید

حتی یه جشن کوچولو

بذار خاطره خوب داشته باشه

بخند، همین  

برا منم 12 بود. فقط آدم تو این سن رشد شارپی داره. یادمه تو اون دوران زنای بیسواد و عامی وقتی منو میدیدن جلوی خودم به مامانم میوفتن چه زنی شده... خیلی بدم میومد و تو روحیه م اثر بد داشت. مواظب باش کسی از این بیشعوربازیا جلوی دخترت درنیاره. توصیه هم میکنم یه کادو برا دخترت بگیر. طلا بهتره. که به خودش آویزون کنه. خیلی براش خوبه. 

2738