2726

هعی از چی بگیم ابجی😔

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۲۵ سالمه دوس دارم ازدواج کنم از اسفند تو خونه ام شهرمون وضعیت قرمزه 

میترسم همینجور سنم بره بالا و کسی نیاد 

خسته شدم 

میترسم از ۲۶ سالگی...۸ ماه دیگه ۲۶ سالم میشه

همه خواستگارا و کیسای خوبمو قبلا رد کردم 

چکار کنم خسته شدم 

والا اومدم بگم سبک شم،دیدم اینجا هم خیلی چیزا رو نمیشه گفت،میریزن سرت که و تو فلانی و تو بیساری و اینا

همون بریزم تو خودم بهتره

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

با اینکه هرررررگز بهش فکر نمیکنم ولی نمیدونم چرا همش خوابشو میبینم*کسی که قبلا دوستش داشتم *

وقتهایی که خوابشو میبینم بیدار که‌میشم با خودم میگم دست از سر من بردار حتی نمیخوام تو خواب هم ببینمت

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

من بیشتر الان معدم سنگینی میکنه .میخوام بیارم بالا .کی بشه این سه چهار ماه زودتر بگذرن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

خستم از بابای عصبی

امیدوارم ما بمیریم زن بگیره یه دختری گیرش  بیاد که پدرشو در بیاره

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

خیانت شوهرمو نمیتونم فراموش کنم

ولی بعد اینکه گفتم بخشیدمش یکبارم بروش نیاوردم

ولی تو هر لحظه یادمه تو خوشیامون هم یادم میفته

نبخشیدمش ناراحتم و دلگیرم هنوزم

میخوام همه چی خواب باشه برگزدم عقب و ادامه ندم

ایکاش اینکارو نمیکرد با من خیلی بد ضربه خوردم😔

دلمم نمیخاد واسش نی نی بیارم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2706