2733
2734
بله توضیح دادم بالاتر، بعد زایمانم ، خوب شدم و اصلا اصلا دیگه درد ندارم

چهار درد چیه؟؟؟

و شما ک میگی سزارین شدی .فکر نکنم ربطی داشته باشه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
بعد زایمانم دیگه درد ندارم، من میخواستم طبیعی زایمان کنم چهار درد را هم بردم ولی نشد ، برای همین سزا ...

منم زایمان طبیعی. داشتم ولی روز اول روز مرگمه ،دیشب اصلا نتونستم بخوابم 😢😭

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید استارتر عزیز 

خانوما یه سوال داشتم من به فاصله ی یه هفته دوباره پریود شدم به نظرتون چی بخورم قطع بشه؟ماه پیش رفتم چکاب یه کیست کوچولو داشتم دکتر ال دی داد اونو خوردم یه هفته بعد از تموم شدنش پریود شدم که دوباره هفت روز بعد از پاکی شدم 

میترسم دکتر برم انقدر که اوضال شهرمون خرابه همه مطبها و آزمایشگاهها آلودن

2731

نبات داغ خوبه....نبات تو ظرف روی حرارت میزارین وقت نبات گرم بشه باز میشه یه لیوا اب ولرم گرم یاسرد فرقی نمیکنه..بریزید بعد نبات خشک میشه بزارید باز بشه...بعد هل دارچین زعفرون بریزید.و یربع بزارید رو حرارت...اخرم گلاب اضافه کنید بعد خاموش

برای هم آرزو خوب کنیم

[QUOTE=146162224]نه تو دوران پریودی نباید بخوری ..چند روز قبل پریود بخور اون وقت دیگه پریودت دردش کمتر میشه [/QUOTE ممنون گلی ماه بعد یه هفته قبلش میخورم 🌹

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2738

منم نبات و می اندازم تو آب سرد گاهی اوقات زعفرون و دارچینم میریزم.میذارم رو حرارت.نبات ک باز شد میخورم.فقط همین دوای دردمه.۱۰۰ تا قرص هم بخورم روی درد مقعدم تاثیر نداره

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
ببخشید استارتر عزیز  خانوما یه سوال داشتم من به فاصله ی یه هفته دوباره پریود شدم به نظرتون چی ...

من برای کیستم شربت تراسک و دوسین خوردم عالیییه 

ال دی خوردم بدتر شدم

قرص مفتانیک😑

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
چهار درد چیه؟؟؟ و شما ک میگی سزارین شدی .فکر نکنم ربطی داشته باشه

تا حالا یه نفر بخواد زایمان طبیعی کنه نشنیدی میگن چهاردرد؟یعنی دهانه رحم کاملا باز شده بود ولی سر بچه گیر کرده بود بیرون نیومد و دور از جون داشت دیر میشد، خیلی شرایط بدی بود تو اون همه درد و به خود پیچیدن، دکتر از کمر سر کرد، خیلی خیلی اذیت شدم و به اجبار سزارین کردن

2706