2410
2553
عنوان

نماز شب بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
میشه برا منم‌دعا کنی مشکلم حل شه و به حاجتمم برسم؟؟

البته من ک ی ادم عادیم خودت بخونی خیلی موثره

ولی اسمت رو بگو یادم باشه دعات کنم 

کوچه و خیابان پر شده از ادمهایی که برای داشتنشان لازم نیس تلاش کنی برای بودنت کافیست اشاره کنی تو خاص باش یک خاص دست نیافتنی                                                                                                         میتیل هستم   یه دختری ک تو زندگیش سختیای زیادی داشته و امیدش به اینده روشن زنده روپا نگهداشته و دنبال اینه رویاش تحقق پیدا کنه و بقیه رو ب رویاشون برسونه                                                                                                                          یه روز میاد ک باشیم تا ابد بمونیم.... انتظاری اشنا  ❣

لطفا اگه یادت موند واسه دختر 3ساله منم دعا کنی🤲اوتیسم خفیفه 💔 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2714
برای منم دعا کن خواهشا

اسمت رو بگو ک اسم ببرم خودت هم بخون حتماجواب میگیری

کوچه و خیابان پر شده از ادمهایی که برای داشتنشان لازم نیس تلاش کنی برای بودنت کافیست اشاره کنی تو خاص باش یک خاص دست نیافتنی                                                                                                         میتیل هستم   یه دختری ک تو زندگیش سختیای زیادی داشته و امیدش به اینده روشن زنده روپا نگهداشته و دنبال اینه رویاش تحقق پیدا کنه و بقیه رو ب رویاشون برسونه                                                                                                                          یه روز میاد ک باشیم تا ابد بمونیم.... انتظاری اشنا  ❣
اسمت چیه؟ خودتم بخونی خوبه ها

زینب.

نماز صبحم قضا میشه روم نمیشه نماز شب بخونم. این دو شب ایشالا میخونم

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
لطفا اگه یادت موند واسه دختر 3ساله منم دعا کنی🤲اوتیسم خفیفه 💔 

میشه اسمت رو بگی ک نام ببرم

البته من ک آدم عادیم امیدوارم خدا جواب بده

میشه اسمت رو بگی ک نام ببرم البته من ک آدم عادیم امیدوارم خدا جواب بده

درخواست دوستی میدم قبول کن لطفا 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
زینب. نماز صبحم قضا میشه روم نمیشه نماز شب بخونم. این دو شب ایشالا میخونم

منم همینجورم.با دستی پر گناه دارم میرم ولی خدا خیلی مهربانتره اصلا نباید ناامید شد

2706