2410
2553
عنوان

نماز شب بیاید

191 بازدید | 38 پست

امشب برای حاجتمو توبه میخوام بخونم 

کسی هس بیاد اونم بخونه؟؟

شاید طولانی باشه ولی واقعا خوبه 

بیاید برای هم دعا کنیم میگن 40نفرو میتونی براش سر نماز دعا کنین

کوچه و خیابان پر شده از ادمهایی که برای داشتنشان لازم نیس تلاش کنی برای بودنت کافیست اشاره کنی تو خاص باش یک خاص دست نیافتنی                                                                                                         میتیل هستم   یه دختری ک تو زندگیش سختیای زیادی داشته و امیدش به اینده روشن زنده روپا نگهداشته و دنبال اینه رویاش تحقق پیدا کنه و بقیه رو ب رویاشون برسونه                                                                                                                          یه روز میاد ک باشیم تا ابد بمونیم.... انتظاری اشنا  ❣

میشه توی قنوتت برای افراد امضای من وخودم هم طلب آمرزش کنی؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من میخونم  دعا کن این هفته به حاجتم برسم

چقد.خوب یادت تره پس ایشالا

کوچه و خیابان پر شده از ادمهایی که برای داشتنشان لازم نیس تلاش کنی برای بودنت کافیست اشاره کنی تو خاص باش یک خاص دست نیافتنی                                                                                                         میتیل هستم   یه دختری ک تو زندگیش سختیای زیادی داشته و امیدش به اینده روشن زنده روپا نگهداشته و دنبال اینه رویاش تحقق پیدا کنه و بقیه رو ب رویاشون برسونه                                                                                                                          یه روز میاد ک باشیم تا ابد بمونیم.... انتظاری اشنا  ❣
2714

برای تو دلی منم دعا کنید که شنبه میرم اکوی قلب. دیگه اکوژن تو قلب کوچیکش نباشه و جذب شده باشه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
عزیزم قبول باشه نمازت.تو رو خدا اسم منو جزو ۴۰ نفر بگو.اسمم هست خانم مضطر. شاید به برکت نفس گرم شما ...

میشه اسمت رو انگلیسی بنویسی متوجه نشدم؟ 

اگر یادم باشه حنمااا میگم 

برای تو دلی منم دعا کنید که شنبه میرم اکوی قلب. دیگه اکوژن تو قلب کوچیکش نباشه و جذب شده باشه

اسمت چیه؟

خودتم بخونی خوبه ها

2706