2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم استفاده کردم

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2728

جات خالی من الان داشتم استفاده میکردم واسه دست و پام ولی ظهر استفاده نکن زود شل میشه ولی در کل عالیه من هوا خنک تر بود بیمینی هم خودم مینداختم الان چون زود شل میشه یکم سخته باید زیر باد کولر باشی

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
تا چه مدت موها در نمیاد؟؟و اینکه از کجا باید بخریم و چنده؟

بستگی داره مثلا من دستام و پام دوهفته در نمیاد

بقیه جاهام... یک هفته

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))
منم استفاده کردم

واییییی بهاررررررر دلم برات تنگ شده بود الان عکس پروفایلتو دیدم دوباره چک کردم دیدم خودتی😍😍😍

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
جات خالی من الان داشتم استفاده میکردم واسه دست و پام ولی ظهر استفاده نکن زود شل میشه ولی در کل عالیه ...

براصورت هم میشه؟؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

تو اینستا سرچ کن هست خیلی واسه فروش

من یکی از همسایه ها تو خونه میاره میفروشه از اونجا میگیرم ولی همیناییه ک تو اینستا هس 

25 اینطوری 

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))
نه واسه موهای ضخیم خوبه واسه صورت شمع بنداز

شمع خوشم نمیاد

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2706