2410
2553
عنوان

بیاین از مزایای کرونا و خونه نشینی بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 30 پست
دخترم مرداد میشه ۳ سالش اصلا همکاری نمیکنه😕😭😭😭

شروع کن همسن دختر منه پس اول با لگن و دمپایی و تایم شورتم پاش کن با خودت ببر دستشویی تشویق منم خستع شدم تا راه افتاد 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
چند سری کردم ولی اصلا نمیگه میزاره جیش میکنه بعدش میگه😕😐

دختر منم‌نمیگفت من از ۲۲ ماهگی شروع کردم یه بار کل خونه و زندگی رو شستم الان دوباره باید بشورم ولی میگه بیرونم میگه فقط بدبختی من پی پی رو همکاری نمیکنه 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
مزایای کرونا واسه من رفلاکس معده ، وسواس فکری افسردگی ، مصرف داروی اعصاب و استرس ،خستگی و بی حوصلگی ...

😢😢😢😢😢😢

دقیقا درک میکنم چی میگی 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
پول ی که هزینه ی شیرینی و رستوران و غذای بیرون و لباس میشد حالا دیکه خرج نمی شه، اگه کرونا نبود من ا ...

عوضش بیشتر از اونی که باید خرج می‌شد از ارزش پول و نقدینگیمون کم شده تو این چند ماه عزیزم 😬 لااقل اونجوری چندتا مانتو بیشتر خریده بودیم 😂😂😂

😐درس + فیلم + نی نی سایت + کارای عقب افتاده + رقص + آرامش از ندیدن بعضیا 😄 + تجربه خرید آنلاین خوب ...

به غیر آخری بقیه ش هبچ جذابیتی نداره 😑

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

من باردار شدم فروردین 

بارداری اولمه 

و از فامیل تونستم مخفی کنم 

عید غدیر میگم

ایشالله تا بگم میشه 19 هفتگی 😁

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
عوضش بیشتر از اونی که باید خرج می‌شد از ارزش پول و نقدینگیمون کم شده تو این چند ماه عزیزم 😬 لا ...

اره والا اون که نگو، از اون ور قضیه نگاه کنیم سالهای بعد دیگه کرونا نباشه هم نمیشه هیچی خرید ،با این‌اوضاع داغون پول 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706