2733
2734

شوهرم آدم خسیسیه پول که نمیده هیچ از خود متشکرم هست دیگه خسته شدم میخام خودم یکاری رو شروع کنم دیگه با این وضعیت نمیتونم خودمو وفق بدم دار و ندارم یه پلاک دو گرمیه که با پول و زحمت خودم گرفتم میخام اونو بفروشم یکاری رو شروع کنم نگید کمه بخدا تموم دار و ندارم همونه اصلا میخام از صفر شروع کنم بعضی مواقع میگم بذارم بورس اما میترسم همون چندرغاز هم از دستم بره بنظرتون چیکار کنم 

خدایا هیچی ازت نمیخوام فقط دخترمو تو پناه خودت حفظ کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بورس با پولش عرضه اولیه بخر 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2738
با بچه کوچیک نمیتونم عزیزم شوهرم فکر نکنم اجازه بده

😢😢😢😢 چی بگم اخه

چرا شکایت نمیکنی بگی خرجی نمیده

خب با یه آرایشگر هماهنگ کن هروقت زنگ زد پاشو برو 

Kendin istediğin gibi yaşa👼
پس چیکار کنم میگی طلاق بگیرم؟

اگه بچه نداری ول کن من دیوانه شدم ۱۲ ساله میدونی اینقدر جرو بحث کردم تو ۳۶ سالگی فشار خونم بالاس هرروز باید قرص بخورم بچه م بیچاره هرچی بخواد حداقل نصفشو نمیخره 

یکی از لاین های آرایشگری رو شروع کن که نیاز به سرمایه بالا وسایل نداشته باشه مثل شنیون،کراتین

عزیزم فکر نمیکنم شوهرم آرایشگری بذاره

اگه بچه نداری ول کن من دیوانه شدم ۱۲ ساله میدونی اینقدر جرو بحث کردم تو ۳۶ سالگی فشار خونم بالاس هرر ...

عزیزم یه دختر هشت نه ماهه دارم

2706