2726
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20059 بازدید | 585 پست
ای جونم ببوسش خدا برات نگه داره عزیزم خوشبختی و عاقبت به خیریش رو ببینی انشاءالله😍😍😍

مرسی 😍😍چه دعاهای قشنگی ممنون.ان شالله توهم هر چی از خدا میخواس بهت بده

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم انگشتام کشیده ست این مسئله رو دوست ندارم اما هرکی میبینه میگه ناخن کاشتی؟من به این بعدش توجه میک ...

به منم همممممیشه دوستام میگن ناخنات مثل ناخن مصنوعیه ولی کم بلند میکنم مگه چییی بشه چون دستام دراز تر میشه

2728
😂😂آفرین زن باید اینجوری باشه حتی اگه شوهرش بهترینه یجوری رفتار کنه انگار به شوهرش سره😬🙄

بله پس چی من اگه عیبی هم تو خودم ببینم به شوهرم نمیگم اما به تو میگم من چشم چپم از چشم راستم یه کم پررنگتره یعنی یه کوچولو رنگاشون متفاوته اما خب به شوهرم نگفتم یه گوشمم نزدیک سوراخ گوشم یه تیکه استخون داره پس این گوشمم با اون گوشم متفاوته اما خب شوهرم نمیدونه تاحالا دقتم نکرده حتی نمیدونه گوشای دخترمم عین منه😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
مرسی 😍😍چه دعاهای قشنگی ممنون.ان شالله توهم هر چی از خدا میخواس بهت بده

فدات بشم مهربون😍😍😍

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
به منم همممممیشه دوستام میگن ناخنات مثل ناخن مصنوعیه ولی کم بلند میکنم مگه چییی بشه چون دستام دراز ت ...

تازه انگشتای من لاغرن اما لاک میزنم خوشگل ترمیشن کافیه به سلامتیشون فکرکنی

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
آخی ... دعا کن منم نی نی دار بشم اینجوری عکس بزارم 😢😢😭😭 خیلی دوست دارم از این عکس ها 😢

حتما عزیزم ان شاالله خدا بهت یه نی نی سالم و خوشگل بده

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2706