2410
2553
عنوان

اگه فکر میکنین حس ششم دارین بیاین

584 بازدید | 116 پست

با آری یا خیر به سؤالات زیر پاسخ دهید، نتیجه رو این جا بزارین که ببینیم حس ششم کدوم یکی قوی تره، تا تکلیفمون با حس ششمیای نی نی سایت مشخص بشه😊

۱- درباره کسی فکر می‌کنید و او بلافاصله به شما تلفن می‌کند؟

۲- درباره شخص خاصی، احساس مثبت یا منفی داشتید وبعدا به شما ثابت شد؟

۳- با احساس بصیرت خود سهامی را خریدید یا تصمیم به انجام معامله‌ای گرفتید و موفق شدید؟

۴- چیزی را درباره سلامتی خود حس کردید که با رفتن به نزد پزشک سلامتی یا بروز اختلال در سلامتی‌تان تأیید شد؟

۵- قادر بودید فکر کسی را بخوانید؟

۶- به احساسات همسر یا شخص مهم دیگر زندگی خود پی بردید؟

۷- گرچه با فرزندانتان در یک مکان نبودید دریافتید که او در وضعیتی نامساعد به سر می‌برد؟

۸- حضور عزیز درگذشته‌ای را احساس کردید یا خواب او را دیدید؟

۹- روشن شدن توجیه‌ناپذیر چراغ‌ها یا تلویزیون یا رادیو را مشاهده کرده‌اید؟

۱۰- از رفتن به جاده‌ای، یا متوقف شدن در مکانی معین درمسافرت با هواپیما احساس بدی داشتید و به این هشدار گوش فرادادید؟

۱۱- در اثر خوابی که نیمه‌های شب می‌دیدید و به نظر می‌آمد دارای پیامی باشد بیدار شدید؟

۱۲- به یاد کسی بودید که بلافاصله قطعه موسیقی مربوط به خاطرات او از رادیو پخش شد؟

۱۳- با کسی که احساس می‌کردید اورا از قبل می‌شناسید برخورد کردید گرچه هیچ‌وقت ۱ دیگر را ملاقات نکرده بودید؟

۱۴- دفعتاً به فکر چیزی افتادید و می‌دانستید منشأ منطقی ندارد؟

۱۵- در شرایطی خاص به‌نوعی می‌دانید لازم است چه بگویید؟

۱۶- در خودرو مشغول زمزمه آوازی هستید رادیو را روشن می‌کنید وهمان آواز پخش می‌شود؟

۱۷- از جهان هستی علایمی درخواست می‌کنید که پاسخی برای پرسش شما باشد و شماره خودرو تابلو خیابان آگهی تلویزیون یا چیزی دیگر مربوط به آن پرسش را می‌بینید که بیش از یک اتفاق ساده به نظر می‌رسد؟

۱۸- با کسی تلفنی تماس گرفته‌اید که گفته باشد: هم اکنون به یادت بوده‌ام؟

۱۹- درباره رفتن به خیابان خاصی احساس نگرانی کرده و شک کرده‌اید که بایستید بعدا متوجه شدید نگرانی‌تان بی‌اساس نبوده و از حادثه‌ای پیش گیری کرده‌اید؟

۲۰- می‌دانستید اتفاق بدی برای یکی از اعضای خانواده یا برای یکی از دوستانتان رخ داده است هرچند با او از لحاظ فیزیکی نزدیک نبوده‌اید؟

۲۱- می‌توانستید بگویید فرزندتان ناراحت یا در معرض خطر است خواه کنارش بوده باشید خواه نه؟

۲۲- خودروی خود را به دلیل اینکه احساس امنیت نمی‌کردید برای بازبینی فنی برده‌اید و اختلال در یکی از اجزای موتور آن تایید شده است.

۲۳- نسبت به کسی احساس محبت داشته‌اید و دریافتید که حق با شما بوده است؟

نتیجه تست حس ششم

اگر فقط به ۲سوال از سوالات این تست حس ششم پاسخ مثبت داده‌اید شما از حس ششم خود استفاده کرده‌اید.

اگر به ۸ سوال پاسخ مثبت داده‌اید حس ششم شما متوسط است.

اگر به ۱۱سوال پاسخ مثبت داده‌اید حس ششم شما خوب است.

اگر به ۱۸ سوال پاسخ مثبت داده‌اید حس ششم شما بسیار خوب است.

اگر به ۲۰ سوال پاسخ مثبت داده‌اید حس ششم شما بسیار عالی است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
مثلاسه روزپیش یه خوابی دیدم که عشقم برمیگرده بااینکه دوهفتس جداشدیم یه تاپیکی دیروزبرین ببینین که عش ...

توورو خدا منو جواب بده الان شلوغ میشه مال من گم میشه ؟ کی ازدواج می کنم ؟ چطور ادمی هست ؟ اینده شغلیم چطوره؟

🙂
بنظرت اون که بهش فکرمیکنم اصلا منو یادش میاد؟ باز هم ممکنه ببینمش؟ کی ازدواج میکنم؟

بعضی مواقع ازفکرش میگذری.اره بازم اتفاق میوفته.ازدواجت هم نزدیکه ولی بادیدن من بهترجواب میدم تااینجوری خیلیاتوزندگیمن اول ازم میپرسن بعدانجام میدن

2706