2737
2734

سلام شما به نتیجه ای رسیدین ، من اغلب تاپیک را خوندم ، مرکز ناباروری مشتاق خیلی شلوغه و بی در و پیکره ، منم جویای پزشکی هستم که در مطب امکان ویزیتش باشه ، بعد از چند روز جستجو ، خانم دکتر پژمان منش را انتخاب کردم ، شما گزینه بهتری سراغ دارید؟ لطفا راهنماییم کنید

سلام شما به نتیجه ای رسیدین ، من اغلب تاپیک را خوندم ، مرکز ناباروری مشتاق خیلی شلوغه و بی در و پیکر ...

سلام عزیزم ..من شنیدم دکتر فتوحی و دکتر شیوا طالبی هم در مطب انجام میدن..دکتر پژمان منش شنیدم یککم گرونه البته مطمین نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ..من شنیدم دکتر فتوحی و دکتر شیوا طالبی هم در مطب انجام میدن..دکتر پژمان منش شنیدم یککم گ ...

اما منم نمیخوام توی مرکز برم و واسه همین دنبال دکتر در مطبم ..البته دکترای دیگه هم هستن که مرد هستند

2728
اما منم نمیخوام توی مرکز برم و واسه همین دنبال دکتر در مطبم ..البته دکترای دیگه هم هستن که مرد هستند

خیلی ممنونم جواب دادین ، من واقعا موندم چه کنم ، ولی از طرفی میخوام زودتر اقدام کنم که زمان را از دست ندم ، فکر کردم شما تا الان یک نفر را انتخاب کردید

خیلی ممنونم جواب دادین ، من واقعا موندم چه کنم ، ولی از طرفی میخوام زودتر اقدام کنم که زمان را از دس ...

شما دکتری را میشناسین که کارش خیلی خوب باشه و داخل مطب شخصی لااقل ویزیتهاشو انجام بده ، هزینه مهم نیس 

2738
خیلی ممنونم جواب دادین ، من واقعا موندم چه کنم ، ولی از طرفی میخوام زودتر اقدام کنم که زمان را از دس ...

عزیزم من فقط شنیدم اما خودم بیشتر نظرم با دکتر نقشینه یا کس  دیگه هست

راستی دکتر بهار شاکری هم خوبه

عزیزم من فقط شنیدم اما خودم بیشتر نظرم با دکتر نقشینه یا کس  دیگه هست راستی دکتر بهار شاکری هم ...

ببینید منم سنم بالا هست و معمولا دکترا میگن آی وی اف 

..شما اگر شرایطشو داری بهتره فکر کنم ..

ببینید منم سنم بالا هست و معمولا دکترا میگن آی وی اف  ..شما اگر شرایطشو داری بهتره فکر کنم ..

بانو من ۳۹ سالمه ، بارداری اولم شکر خدا بدون هیچ مشکلی بوده ، ولی ۱۱ سال گذشته ، از طرفی بخاطر کرونا ترجیح میدم زودتر اقدام بشه تا بخواست خدا زایمان اواخر تابستان یا اوایل پاییز بشه ، فعلا از خانم پژمان منش نوبت گرفتم ، البته ۱۵ ام . 

دکتر بهار شاکری هم شنیدم خیلی خوبه اما نمیدونم مطب انجام میدن یا نه..

از چه نظر خوبه ؟ یعنی احتمال اینکه با اولین بار ، بارداری اتفاق بیفته ، زیاده؟ یا تجربشون زیاده ؟ لطفا چیزی میدونید بگین ممنون میشم

از چه نظر خوبه ؟ یعنی احتمال اینکه با اولین بار ، بارداری اتفاق بیفته ، زیاده؟ یا تجربشون زیاده ؟ لط ...

عزیزم من فقط شنیدم کارشون خوبه ..اگر خودتونم سرچ کنید متوجه میشید که iui شانسیه ..نمیتونیم بگیم صددرصد بار اول میگیره ..منم ۴۰ سالم هست و شرایط شمارا دارم اما هر دکتری میرم میگه اولویت با آی وی اف هست...

2706