2733
2734

بله

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمئنید؟

بله عدد دیگه نداره

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

آخه دفعه قبل5.00گرفتم زدم جوهام از پرکلاغی هم مشکی ترشد😢

ایندفه تو مغازه نگاهش نکردم اومدم خونه دیدم نوشته5.0میگم نکنه اینم بدباشه

اون قبلی(رنگایی که بعد از ممیز دو تا صفر دارن) آرایشگر گفت رنگ اکسترا هست وبیشتر مردا استفاده میکنن!

2738

ان ۵ و ی رنگ کاملا تیرس ..اون کاتالوگ هم اگه کمی روشن چون رو دکلره پایه بالا گذاشته شده

ان ۵ و ی رنگ کاملا تیرس ..اون کاتالوگ هم اگه کمی روشن چون رو دکلره پایه بالا گذاشته شده

میدونم تیرس.چون موی سفید دارم مجبورم تیره بزنم

ولی توی نت سرچ کردم 5.0بیول یه رنگ قهوه ای روشن خوشرنگ میاره!

میدونم تیرس.چون موی سفید دارم مجبورم تیره بزنم ولی توی نت سرچ کردم 5.0بیول یه رنگ قهوه ای روشن خوشر ...

اونا رو پایه بالا دکلرس یعنی رو رنگ سفید زدن اون شده