2726

شده که الللتماسش کنین و ازش بخواین و زود جوابتونو بده؟شده حس کنین خدا اومده پایین دستتونو گرفته و دلداریتون میده؟چه حال عجیبیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یس 

مشکل مالی داشتیم پول لازم بودیم خدا رسوند😄 

یه وقتی هم به شدت دلتنگ و بی قرار بودم بلاخره یه حرکتی شد آروم تر شدم

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

خیلی گریه میکنم و التماسش

میکنم اما هنوز حاجتمو نگرفتم

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
ربطی به این نداره..حتما از ته دلتون تونستین ارتباط برقرار کنید..این خیلی خوبه که ادم انقدر بتونه از ...

از نظر من ربط داره نه چه نذری من چیزای دیگه هم ازش خواستم براورده شده چون حضرت مسیح زنده هستش میشه همه جا حسش کرد خیلی دوسش دارم 

من نه منم نه من منم😎