2737
2734
عنوان

WBC در آزمایشهای دوران بارداری یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 102192 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم های عزیز من خیلی نگرانم هفته ٢٩بارداری هستم wbcنشوه داده گلبول سفیدم بالاست إز طرفیم روی بدنم لک های قهوه ای زده میخارونم سفیدوپوسته میشه رو شکمم گردنم کمرمم زده خیلی ناراحتم. معدمم زود خالی میشه هرچی میخورم سیر نمیشم چیکار کنم؟؟ میشه کسی راهنمایی کنه خواااااهش
2728
باردارم و WBC=18.40.]و ازمایش کشت ادرارم منفی است.پس چرا اینقد گلبولهای سفیدم بالاس؟

سلام. دوست عزیز میشه لطف کنید بگین شما چکار کردین برای مشکل بارابودن گلبولهای سفیدتون 

چون منم هفته 22بارداری هستم وتعدادگلبولهای سفید خونم 18000شده 

دکتر ازمابس خون برا مغز استخوان نوشته میترسم مشکل بدی باشه 

لطفا راهنماییم کنید

سلام. دوست عزیز میشه لطف کنید بگین شما چکار کردین برای مشکل بارابودن گلبولهای سفیدتون  چون منم ...

سلام عزیزم مشکلت حل شد؟آزمایش دادی؟همه چی طبیعی بود؟

منم هفته۲۹بارداری ام ۱۲۰۰۰هستش نگرانم

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
سلام عزیزم مشکلت حل شد؟آزمایش دادی؟همه چی طبیعی بود؟ منم هفته۲۹بارداری ام ۱۲۰۰۰هستش نگرانم

سلام منم مثه شمام الان تو ۲۶ هفته ام ۱۲۸۰۰ هستم شما چیکار کردید دکتر چی گفت بهتون

2738

سلام دوستان،من هفته ۱۴ بارداری هستمwbc/h.p.fادرارم عددش ۳۵-۳۰ شده،اصلا نمیدونم بالا هست یا پایین.هفته دیگه وقت دکتر دارم اما الان خیلی نگرانم چون یه جایی خوندم مقدار پایینش بیماریهای عفونی و ایدز و اینطور چیزا ممکنه باشه،اگر کسی اطلاع داره راهنماییم کنه لطفا

سلام. دوست عزیز میشه لطف کنید بگین شما چکار کردین برای مشکل بارابودن گلبولهای سفیدتون  چون منم ...

ازمايش خونتون مشكل خاصى را نشون داد؟؟؟اخه مال منم كه باردارم شده ١٤٠٠٠ خيلى نگرانم هفت ماهمه