2737
2734
عنوان

گل حسن یوسف +عکس

1186 بازدید | 60 پست

من عاشق گلم و جدیدا افتادم تو خطش😂

اینو مامانم داده روز عید فطر اینقدری بود

بعد سه هفته اوردم خونه ی خودم اینقدری بود 👆

اینم بعد دوماه تقریبا دیروز گلدونشو عوض کردم 

گداشته بودم پنجره ی اشپزخونه ک داءم جلو چشم باشه ببینم کیف کنم ک پنجره ی اشپزخونم نور تا بالکن اومد از اونوز بر میگشت 😂رنگ برگاش یکم تیره شده ولی برگای جدیدش خوشرنگه 👇

اینم مال مادربزرگه ک گذاشته تو تراسش 👇مال اون خیلی خوشرنگه😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه دلبرن    

خیلی عاشقشم دیروز ک گلدونشو میخواستم عوض کنم از دستم افتاد یکی از شاخه هاش یکم بی حال بود انقدر ناراحت بودم شوهرم میگفت واقعا دغدغه ات الان اینه 😂😂😂صب دیدم حالش خوبه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
نورافتاده ولی فکرکنم نمونشون فرق میکنه ازشمابیشتربه قرمزی میزنه

ن از همین گیاه مادربزرگ داده بود ب مادرم مادرمم برا من قلمه زد مال خودش من با چارپایه خوردم بهش خشکید☹ولی مال من داره بزرگ میشه نمیدونم چرا مال مادربزرگم انقدر خوشرنگ شده

خیلی عاشقشم دیروز ک گلدونشو میخواستم عوض کنم از دستم افتاد یکی از شاخه هاش یکم بی حال بود انقدر نارا ...

اخی اره منم یکی از گلام داشت میمرد رفتم خاک واسش خریدم و گلدون 

با داداشم گلدونش عوض کردیم تو چند ساعت جوون گرفت

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
وقتي چاي ميخوري يه ليوانم بريز بزار كنار خنك كه شد بريز پاي حسن يوسف رنگش خوب ميشه 

برای فیکوس میدونستم چایی خوبه اینو نمیدونستم دیروز تو نت خوندم تفاله ی چای هم خوبه 😂😂براشون حداگانه چایی دم میکنم 😂

2706