2737
2734
عنوان

کیا حاضرن با همجین ادمی ازدواج کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 102 پست
شغلش چیه؟!خانوادش چجوره؟!عقد یعنی پاک شده از شناسنامه؟

مگه برای آقا رو هم پاک میکنن؟ 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره عزیزم اگه با هم رابطه نداشته باشم و یعنی دختر بمونه دوتاشونم پاک میشه

ممنون. من فکر کردم دختر فقط پاک میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

شرایط مادیش اوکی هست ولی واسه من اخلاق خیلی مهم تره، اگه اخلاقش خوب باشه( معتاد نباشه، بد دهن و بد دل و بچه ننه و دهن بین نباشه و استقلال فکری داشته باشه و خسیس و هیز و هرزه نباشه) خانواده خوبی داشته باشه یعنی کلیاتش خوبه، مدتی باهاش وقت صرف میکنم تا بیشتر بشناسمش و اگه همچنان دیدم از نظر اخلاقی با هم جفت و جوریم، بله ازدواج میکنم

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
2738
چه ایرادی داره..جرم‌که نکرده...خیلیا ازدواج ناموفق دارن...فقط اخلاق گند نباشه..دلیل جدا شدنش چی بوده ...

شما متاهلی ؟

چند سالته؟

همسر سابقش که فامیله  برات مهم نیست

شرایطش خوبه اما مهمتر از همه اخلاقشه،

واینکه چرا ازدواج قبلش بهم خورده.

شوهرم میگفت،دوستش کلا وضعشون خوبه بعد رفته با یه دختر هم سطح خودش ازدواج کرده، واسه اولین بار که رفتن خرید،دختره رو برده ارزانسرا.

دختره هم طلاق گرفت.

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
اره پاک شده خانوادش ضعیفن گفت پدرش اعتیاد داره

موقعیت شغلی و اجتماعی خودشو  ببین تمرکز رو اخلاق و شناخت خودش بکن از این معتادهای کارتن خواب ک نیس؟!البته 60 درصد مردا معتادن معتاد ابرومنده؟  

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2706