2726

چیشده باز؟؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اجی از دیروز رفته زنگ نزده دارم خفه میشم از گریه😔😔😔از دیروز هیچی نخوردم😔

این همه عشقو تو خودت جذب نکن بذار یخورده هم اون به فکرت باشه خب هنوز جابجا نشده جابجا بشه میزنگه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
این همه عشقو تو خودت جذب نکن بذار یخورده هم اون به فکرت باشه خب هنوز جابجا نشده جابجا بشه میزنگه&nbs ...

سلامم سوگل جان خوبی؟؟اجی میشه از شوهرت بپرسیی که پاسگاه های مرزبانی پل دشت تلفن داره که بزنگه؟یا من بزنگم بهش؟😭😭😭😭هنگ مرزی نه هاا پاسگاهش

خدا جونم مرسی که هستی😍
سلامم سوگل جان خوبی؟؟اجی میشه از شوهرت بپرسیی که پاسگاه های مرزبانی پل دشت تلفن داره که بزنگه؟یا من ...

سلام بخوبیت 

اره میپرسم منتها الان سر کار هستش هر وقت اومد میپرسم تگت میکنم

سلام بخوبیت  اره میپرسم منتها الان سر کار هستش هر وقت اومد میپرسم تگت میکنم

سوگل جان لطفا بگو اگه گروهان یا برجک بیفته چطوره اونجا هم تلفن هست؟ببخش خیلی زحمتت میدم خیلی نگرانم

خدا جونم مرسی که هستی😍
سوگل جان لطفا بگو اگه گروهان یا برجک بیفته چطوره اونجا هم تلفن هست؟ببخش خیلی زحمتت میدم خیلی نگرانم

سلام دوستم چی شده؟

هرچه بیشتر به آدمها نگاه میکنم و آنهارا میشناسم بیشتر در می یابم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده.والا😶
سلام دوستم چی شده؟

سلام عزیزم از روزی که عشقم سرباز شده اسیر شدم اسیررر زندگیم کاملا بهم ریخته الان یگانش افتاده پل دشت فعلا معلوم نیس پاسگاه بیفته یا برجک یا گروهان...میگم هر جای پل دشت بیفته تلفن هس که بزنگه؟؟

خدا جونم مرسی که هستی😍
این همه عشقو تو خودت جذب نکن بذار یخورده هم اون به فکرت باشه خب هنوز جابجا نشده جابجا بشه میزنگه&nbs ...

همین .. تازه اگر نامزد عقد کردشم بود یه حرفی .. دوست پسر که معلوم نیست اخرش چی بشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706