2733
2734
منم امروز تبلدمه 😁

مبارکه عزیزم😘

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تووولدت ش مبااارک 

ببین خبر منفی قدرت جذب ش بالاست مدتی گوش نده و نگاه نکن چون واقعا کاری از دست ما برنمیاد و گاهی اب ووتاب زیادی داره

الان یه کیک خوشگل براش درست کن یه غذای دوست داره دسر خودتو شیک وومرتب کن میز براش بچین

ما اول باید اطراف خودمون درست شاد کنیم بعد بقیه رو 

2738

عزیزم ب خوشحالی دخترت فکر کن خودت کیک و ژله بستنی واسش درست کن

مبارک باشه تولدش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
تووولدت ش مبااارک  ببین خبر منفی قدرت جذب ش بالاست مدتی گوش نده و نگاه نکن چون واقعا کاری از د ...

ممنون گلم ،اره مقصر خودم هستم میدونم

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏
2706