2737
2734

سلام .من چندروزی حالم خوب نبود بخاطر بارداریم رفتم خونه مامانم .طبقه بالا خونه مامانم .خونه مامانبزرگمه .اون بنده خدا هم‌حالش خوب نبود چند بارم رفته دکتر گفته بودن فقط عفونته .منم یا بالا بودم یا خونه مامانم تو این چند روز .دیشب جواب کروناش مثبت شده .من اومدم خونم دیگه ولی خیلی نگرانم ک گرفته باشم.باید منتظر علائم باشم تا ازمایش هم نشون بده یا بدون علائمم جواب میده

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادربزرگ علایمش چی بود؟

تب بالا.تنگی نفس .گلو درد .حس بو مزه هم نداشت .بدن درد و بیحالی

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
2728
چقدرم تو باردارا زیاد شده بمونید خونه هاتون دیگه عزیزم والا ما یکساله نرفتیم جایی پوسیدیم آخرشم ...

ویارم بد رو خونه و شوهرمه .اصلا نمیتونم طاقت بیارم .گفتم دو سه روزی برم بهتر شم.وگرنه هیچجا جز دکترم نمیرفتم

برا ازمایش نمیدونید میتونم بدم یا باید صبر کنم تا علائم

ویارم بد رو خونه و شوهرمه .اصلا نمیتونم طاقت بیارم .گفتم دو سه روزی برم بهتر شم.وگرنه هیچجا جز دکترم ...

منم ویار داشتم اولا

از بوی پیاز گوشت مرغ آشپزخونمون اتاق خوابمون

بوی تخمه آفتابگردون نیمرو تخم مرغ

ی پیاز خورد میکردم بالا میاوردم

انقدر بویاییم قوی شده بود حالم بهم میخورد

حتی از خوردن آب لذت نمیبردم

اما موندم خونه م 

فقط بوی شامپوبدن حموم حالمو خوب میکرد

نمیگم نرین اما حداقل تو این شرایط نرین

2738
آب نمک زیاد قرقره کن مایعات بخور فعلا انشالله که نگرفتی مادربزرگتون از کی گرفته؟ دوری کن از بقیه

چشم حتما .

اون بنده خدا هم اصلا بیرون نمیره .فقط بچه هاش رفتو امد میکنن.هزار بار گفتم بهشون جمع نشین کنارشون.

رفتم بهداشت امروز .واسه تشکیل پروندم حرف اینکه کسی دوروبرم کرونایی هس شد .ک گفتم .

ظهر فرستادم ازمایش حلقو بینی کرونا

۴ روز دیگه جوابش میاد