2737
2734
عنوان

ینی اشتباه من بوود که زندگی مو باختم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 103 پست
بدنبود عاشق شد و زد زیرهمه چی

عشق چیه دیگه 

مردی که زن و بچه داره عاشق بشه ؟

اسمش هوس و حیوون بودن و کثافت کاریه

چه مرد و چه زنی که متاهله میره یا یکی دیگه زباله ای بیشتر نیست‌

حیف زباله!

لبخند بزن اینم میگذره ❄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر من دقیقا مثل این خانوم هیچوقت نمیبخشمش ک مارو اورد تواین زندگی مضخرفش.اونم اگه موقعی ک شوهرش خو ...

بعضی از شرایط هارو نمیشه بگی چرا بچه اورد 

حتی مادر شما 

شاید تو اون برهه  از زندگیش ؛ همه چی خوب بوده

از سال ۹۶ خواننده خاموش بودم دیگه بعد دو سال عضو شدم😍

ولی به نظر من مهریت ببخشی و بچه هات برداری بری به شوهرت و دختره خوبی کردی و خیلی خوشبحالشون میشه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2728
خیلی ساده ای دختر حالا که قراره یه زن دیگه بیاد تو زندگیت مهریتو تا قرون آخر بگیر بزار بیوفته زندان ...

مهریم اجرا گداشته بودم توقیف کردم همه چی رو اما قبلش ازم معذرت خواسته بود ک تکرارنمیشه این حرفا تاچنددور پیش توخیابون بود زنگ زدم گوسیش خود ب خود جواب داد شنبدم داره منت دخترمبکشه ب دختر گف زنم چندروز ک پیشم بود باهم خوب نبودیم و دادخواست طلاق دادیم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

چیزی ک اتفاق افتاده دیگ نمیشه کاریش کرد الانم اصلا نگران نباش تو ی مرد خیانت کار  از دست دادی ...اونم عشق اولشو و زن پاکشو .پس بدون اونه باخته

همه بالاخره رنگ واقعی خودشونو نشون میدن صبر داشته باش✌
2738
عزیزم ما ی فامیل داریم دوتا بچه داشت ی زن داشت عین حوری بقدری زنش خوشگل بود ک نگو... مرده چیکار کرد ...

بخدا اون دختر ازمن خیلی پایین تر 

ولی خداییش آدم زورش میاد مرده بره دنبال هوس بازی این پاسوز بچه هاش بشه  باید یه جوری عذابش بده ...

اون ک اره نباید مهرشو ببخشه. پدرشو باید دربیاره.. بقدری ادم پست و دخترای خراب زیاد شده ادم نمیتونه ی دیقه شوهرشو ول کنه... ولی پدر مرد خیانتکاررو باید دراورد 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
مهریم اجرا گداشته بودم توقیف کردم همه چی رو اما قبلش ازم معذرت خواسته بود ک تکرارنمیشه این حرفا تاچن ...

ازخداشونه مهریت ببخشی و طلاق بگیری و بچه هارو برداری بری

چقدر ساده ای دختر

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
ازخداشونه مهریت ببخشی و طلاق بگیری و بچه هارو برداری بری چقدر ساده ای دختر

حضانت تا۷سالگی پسرم دخترمم خودش امتخاب میکنه 

عزیزم همه ی اینایی که طلاق گرفتن و بچه هم داشتند روزی فکر نمیکردند که قراره طلاق بگیرند وگرنه هیچوقت ...

خب مطمئنم که همینطور هست ولی کسی که داره میبینه زندگیش خوب نیس واقعا براچی بچه دار میشه جداازاونایی که ناخواسته اس.

بخدا اون دختر ازمن خیلی پایین تر 

همیشه همینه ی عده دختر عقده ای خراب هسن تو جامعه ک انقد کمبود دارن تو زندگیشو بس ک نون حلال نخوردن اوار میشن رو زندگی یکی دیگ تا کمبوداشون برطرف بشه... عزیزم شوهرت باهات اینکارو کرد بهش رحم نکن مهرتو بگیر پدرشو دربیار

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2706