2733
2734
عنوان

خدایا منو ببخش

618 بازدید | 32 پست

من ی کار اشتباه کردم دل همسرم شکس بنظرتون؟ 😭😭

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم خیلی دستش تنگه با خوشحالی بهم گف ماه بعد ی تومن پس انداز داریم گفتم خوبه

چند ساعت بعد گف ریحانه طلا چی دوست داری گفتم دسبند چطور؟ گف همینجوری... من فهمیدم میخواد بخره.. 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2728

هم خاسم اذیت نشه هم خاسم بد قول نشه هم خاسم شرمنده نشه... بهش گفتم محمد جان با ی تومن طلا نمیدن ک... بیخیال

با ی حالتی گف میخاسم بیشتر کار کنم روش پول بزارم... یه جوری گف دلم کباب شد. من واقعا توقعی ندارم ازش

حالا بنظرتون ناراحت شد؟ من منظوری نداشتم😭😭

2738

دارم با گریه تایگ میکنم دلم خیلی براش سوخت... اخه منکه ازش طلا نخاسته بودم... 

الهی تقصیر تو هم نبودا ک تو دز سز دلسوزی گفتی باهاش حرف بزن 

لعنت به این گرونیا 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
هم خاسم اذیت نشه هم خاسم بد قول نشه هم خاسم شرمنده نشه... بهش گفتم محمد جان با ی تومن طلا نمیدن ک... ...

الهی‌عزیزم‌😔دلم‌گرفت

اگه‌ دوس داشتین‌ یه‌ صلوات‌ واسه سلامتی و شغلم بفرستین
2706