2737
2734
عنوان

سلام.... حیون خونگی

170 بازدید | 30 پست

دوتا جوجه ادرک خریدم... قبلا طوطی و خوکچه و خرگوش اینا داشتم نمیدونم ب این جوجه ها چی بدم نه کاهو میخورن نه نون... همشرجیک جیک میکنن. شما اردک داشتین؟ چی بهش میدادین؟ 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید بهشون شیربدی شیر پاستوریزه بخربریز داخل یه ظرف خودش میخوره

شیر؟ ب جوجه اردک؟ 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
اسم حیوون خونگی نیارین ک دلم خونه😢

چرا؟

2738

ای جان بزارشون تو قوطی کنارشون عروسک پشمی بزار

به یه کلینیک دامپزشکی هم زنک بزن مشورت بگیر 

یا سرچ کن غذای جوجه اردک.

من قبلا داشتم بهشون برنج بدون روغن  و نمک میدادم خیلی خوب میخوردن

🌈🖤⛵
خرگوش دارم ... مریض شده غذا نمیخوره ... دیونه شدم این دوروز ... مامانم بغلش میکنه من ب زور با قاشق غ ...

بهش زوری غذا نده... ببرش دکتر 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
ای جان بزارشون تو قوطی کنارشون عروسک پشمی بزار به یه کلینیک دامپزشکی هم زنک بزن مشورت بگیر  ی ...

اها بس برنج خوبه... ممنون... ❤️❤️

نون باید بندازی تو کاسه اب بخورن

نون میزارم همشو میریزن اینورو انور اصلا نمیخورن

2706