2737
2739
عنوان

فوتی بر اثر کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 3649 بازدید | 34 پست

اولا که حتی اگر خدای نکرده جواب آزمایششون مثبت بود خودتونو نبتزین. خیلیا بودن گرفتن خوب شد. مادربزرگتم چون سنشون بالا بوده و بیماری قلبی داشتن از بین رفتن. 

تو اینترنت سرچ کن ببین چی برا بیماران کرونایی خوبه. 

ی چیزی رو ک من از میدونم اینه ک قرقره کردن آب گرم همراه با نمک طوری ک گلو رو شستشو بده هم برا پیشگیری هم برا کسایی ک مبتلا شدن خیلی مفیده. و اینکه با همون آب گرم و نمک بینی و مجاری بینی شونو شستشو بدن. 

مایعات گرم خیلی زیاد بخورن و چیزایی ک ادرار آوره. 

سردی نخورن و چیزایی ک به الرژی کمک میکنه مثل بادمجون و.. اصلا نخورن. 

آرامش داشته باشن و اصلا استرس بهشون وارد نشه. و کسی ک ازشون پرستاری میکنه ترس و ناامیدی رو از طریق رفتار و یا حالات چهره اش بهشون القا نکنه. 

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲

انشالله ک هیچکدومتون مبتلا نباشید

...اما عزیزم میدونی که این ویروس خیلی قویه چون مادربزرگت مبتلا بوده احتمال همه چیز هست

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر بیا اینجا واسه کرونایی ها دعا میخونن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4699286/اونایی-ک-به-معجزه-قران-اعتقاد-دارن-بیان-به-نیت-رفع-ویروس-کرونا

یا هزار و۱ بار  سوره الکافرون رو بخون   واسشون خدا خودش شفای عاجل میده 

2731
نه عزیزم. بیمارستان هیچ مسئولیتی در قبال شست و شوی بیمار کرونایی و خاکسپاری نداره  فقط از بهدا ...

اها نمیدونستم.

اخه از سهر ما فوت شدند گفتند خودشون انجام دادند

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2738

ویتامین سی روزانه هزار میلی گرم

گوجه کبابی یا قرص لیکوپن

دمنوش آویشن

سوپ غذاهای آبکی

لیمو سنگی

⛔قطع مصرف لبنیات و کلسیم و ویتامین دی و مکمل های حاوی ویتامین دی و ویتامین ب و زینک⛔

خدا رحمتشون کنه تسلیت میگم و براشون فاتحه میخونم 

انشالله پدر و مادر تون هم سالم باشن عزیزم این ضعف و بی‌حالی بر اثر ناراحتیشون هست استراحت و رعایت غذایی و ضد عفونی کردن فضا هم مؤثره 

انشالله بلا به دوره 

2706