2726
عنوان

فوتی بر اثر کرونا

3649 بازدید | 34 پست

سلام

مامان بزرگم دو روز پیش دقیقا ساعت 8ونیم بر اثر کرونا فوت شد

تایم مریض شدنش تا فوتش (یک هفته)شد

ایشون خونه ما بودن (طبقه پایین ما)

دکترم بردیم گفتن سکته هست! (امان از دکترای که مدرکشون بدرد لای جرز دیوارم نمیخوره) بعدش پیش یکی دیه بردیم ؛ عکس نوشت از ریه هاش . و متوجه شدن کروناس که باعث شده سکته کنه بعدشم بستری شدن

پدر و مادر من در ارتباط بودن(البته ناخواسته ))...

دیروز مراسم تشیع شون بود ...فقط و فقط عمه هام و عموم و بچه هاشون بودن

هیچ غریبه ای نبود بینمون !

اما پدر و مادر من چون بیشتر با مادر بزرگم در ارتباط بودن و همینطور بدلیل رفت و امدی که تو خونمون شد (ما هیچ مراسمی نگرفتیم ، حتی امروز که باید سوم میدادیم ندادیم و میخوایم خیریه بدیم)

حالا

از دیشبه1 تب کردن 2حالت تهوع 3کاهش اشتها 4لرز دارند

توروخدا برای سلامتی شون دعا کنید! قراره تا یک ساعت دیگه برن دکتر توروخدا دعا کنید جواب ازمایش منفی باشه 

.

.

.

ما خیلی رعایت کردیم از ماسک و دستکش ژل ضد عفونی کننده!

نمیدونم چطور شد! ولی !!!! 

توروخدا رعایت کنین

بخدا سر تشیع مادر بزرگم 20 نفر همش بودن

رفتیم دفن کردیم اومدیم خونه دریغ از مراسم

دیگه ادما از ادما فراری شدن

(دیروز پدر من سرخاک کردن مادربزرگم داشت نفسش وامیستاد یکنفر بیل و نگرف کمک نکرد)

انسانیتم رفته ....

..

چی بخوریم خوبه بنظرتون ! منکه میگم سوپ - عسل واب لیموو اب جوش- اب میوه 

شما چی میگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قرقره آب نمک و دم کرده آویشن و سیر و پیاز خام شنیدم خوبه ان شاالله چیزی نیس عزیزم خدا مادربزرگتم رحمت کنه 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

شاید فقط تلقین باشه

گرمیجات بیشتر بخورین

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

موز کمپوت اناناس سوپ مرغ ...مایعات فراوون ...همه چیز جز سرخ کردنی .نگران نباش ان شاالله خوب میشن به زودی .هرروز قرص ویتامین سی جویدنی اینا رو من خوردم ...دکتری که تو بخش کرونا بود بهم تجویز کرد

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده

عزیزم انشالله که خدا ایشونو بیامرزه پدر و مادرتم حفظ کنه

ولی وقتی فوت بر اثر کرونا بوده باید زنگ میزدین بیاند خودشون خاکسپاری کنند

۲۰ نفر خیلیه ها

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

عزیزم خدا مادر بزرگتون رو رحمت کنه. و به بقیه سلامتی بده. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
عزیزم انشالله که خدا ایشونو بیامرزه پدر و مادرتم حفظ کنه ولی وقتی فوت بر اثر کرونا بوده باید زنگ می ...

نه عزیزم. بیمارستان هیچ مسئولیتی در قبال شست و شوی بیمار کرونایی و خاکسپاری نداره 

فقط از بهداشت مامور میفرستن که ببیت از اهک استفاده شده یا نه

2706