2726
عنوان

کرونا وحشتناک شده😔😔

373 بازدید | 18 پست

قبلا تو نی نی سایت خیلی زیاد نمیدیدیم که کسی بگه خودم گرفتم یا اطرافیان و عزیزانم گرفتن

الان همش میبینم پیام ها رو 

تازه بعضیا خیلی سریع عزیزانشونو از دست دادن

چقدر بد داره پیش میره خدا خودش کمکمون کنه

بخاطر عروسیاس 

ظرفیتم پر شده جا نیست

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال داره تا دوسال دیگه هم کرونا باشه  دکتر رفته بودیم دکتره گفت اگه تا دوسال دیگه تموم نشه ...

من قصد داشتم باردار بشم حالا هی دارم ماه به ماه تاخیرش میندازم

آخه تا کی این لعنتی هست؟؟

2728

این بیماری باید همه گیر بشه فایده نداره جون واکسنش وداروش نیست که

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

اگه تا دوسال دیگه طول بکشه با این وضع موجود جمعیت به نصف میرسه😔😔😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
آخه خیلیا دارن میمیرن اگه همه گیر بشه جمعیت نصف میشه

به نظرت مردم دووم میارن ۲ سال تو خونه ؟ بلاخره شوهرامون میرن سرکار وناخودگاه میگیریم حتی اگ خودمونم نریم بیرون دیگه تا بینی قسمت کی باشه بمونه تو دنیا وکی بمیره

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2706