2737
2734

سلام ازتون درخواست میکنم کمی دقت بزارید و صدف بیوتی رو تو ایتستا گرام و یوتوپ انفالو کنید و ریپورتش کنید و هشتک بزنید ریپورت صدف بیوتی ریپورت_صدف# بیوتی .چون این زن داره یا نشون دادن زندگیش  و خوشبختی و پولداری دخترای کشورمونو افسرده میکنه و توی استوری ها و پست هاش میگه ما بدبختیم و کلی توهین ب ما ایرانی ها میکنه  و از جهتی بار ها توهین کزده ب اعتقادات و حضرت علی .و میگه ما افکار و زندگیمون پوسیده هست وقتی دختزا میبینن این خانم هر روز خوشگذرونه و پول داره لوازم ارایشی ها گزون و سفر های زیادی میره  افسرده میشن فکز میکنن بدبخت بدخت هستن و از زندگی کردن پشیمون میشن و داره افکار جونن هارو مثل خودش میکنه ک هر کی مثل اون فکر کنه خوشبخت میشه .بلاکش کنید این  زن رو . الان نمیفهمید ولی خیلی تاثیر داشته تو فزهنگمون و دخترا باور‌کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا طرفدارش نيستم

ولي صدف اتفاقاخيلي خاكيه و نون زحمتشو ميخوره خيلي تلاش كرده و لول بالايي داره كارش

بقيرو موافقم چون الكيه كارشون ولي صدف تخصص بلاگر بودمو داره

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

ما باید انقدر باورهامون قوی باشه که تحت تاثیر قرار نگیریم! نمیشه که همه ادمای مخالف عقایدمون رو حذف کنیم! هزاران نفر مثل این خانم حتما هستند اونا رو چکار کنیم؟ 

البته من اینستا ندارم و این خانم رو هم نمیشناسم کلا

2738

واقعا درك اينكه كسي از خوشبختي ديگران ناراحت و عصبي بشه برام سخته

كلا ادماي ترسناكي هستيد شمايي كه اينجوريد

البته كه من نه از صدف بيوتي خوشم مياد نه اينستگرام دارم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

الناز گلرخ هست دبی زندگی میکنه 

شیما استایل هند زندگی میکنه

صنم شوهرش هندیه و بسیار پولدار دبی زندگی میکنه 

بازم بگم......😏🍓

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃

درضمن توهين نكرده دوست عزيز

شما حرفاش به مزاجتون خوش نيومده

وگرنه توهيني نكرده اينجوري هم نگفته

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑
2706