2726
عنوان

به شوهرم شک دارم کمکم کنید دارم اذیت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3198 بازدید | 132 پست
وای اینار و میگی لرز بر برنم افتاد شوهر منم زیاد تو حساب همه چیز هست مثلا با همکارش رفتیم بیرون میگه ...

البته همه مردا اینطورینا فدات شم ب خدا

فقط بعضیا خیلی زیادی رو مخشونه کصافتای مریض 

مقلا این مرده خانمش تو رابطه سرده شوهرم میگه اینطوری شده بنظرم باید پیش مشاور بره مشکلی ک با خانمش داره مطرح کنه شاید زنه اصلا نمیدونه ک مرده از یه چیزی ناراضیه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
روابط شما طوری هست که خط تلفن رو به نام شما بزنه که هر وقت خواستی پرینت مکالمات بگیری ؟ یا همراه من ...

چه خوب جالب بود ک طرفت خط بزن بنام خودت ک هروقت خوااستی چک کنی خوشم اومد حتما انجام میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه این دوستمم بینی ک بهم خیانت کرده یه تار موهاش پیدا نیست همشم تسبیح دستشه داره ذکر میگه با ظهار س ...

لعنتی

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
ولی نمیشه یه عمر سرمون بزاریم پایین بهش فکر نکنیم اونا هر کار دوسدارن انجام بدن اخرش باید جلوشون از ...

خداخونه اون کسی این مملکت واینطورکرده خراب کنه شوهرم دیروزمیگه پشت چراغ قرمزیهویه خانومه سرشوتوماشین کرده گفته یه ربع دیگه کنارخیابون وایساکاریه مشتری راه بندازم میام😑خوب بنظرت چرا شوهرم میگه ماتم زده گفتم چی میگی بروبابادیگه به کجاداریم میریم زندگیاامنیت نداره واقعانه که بگم شوهرمن خیلی خوبه نه اونم زیرابی میره اماچیکارکنم فقط منم مواظبم

2728
وای اینار و میگی لرز بر برنم افتاد شوهر منم زیاد تو حساب همه چیز هست مثلا با همکارش رفتیم بیرون میگه ...

من خودم انقد حالم بد شد گفتم ببین تورو خدا با کیا دوسته

خداخونه اون کسی این مملکت واینطورکرده خراب کنه شوهرم دیروزمیگه پشت چراغ قرمزیهویه خانومه سرشوتوماشین ...

چی بگم زندگیا  پر از مشکلاته پر از بدبختیه هر چی میدوییم به هیجا نمیرسیم اونوقت باید صبح تا شبم بفکر این مردا باشیم ک نکنه با یکی دیگه برن نکنه اشتباهی برن 

خودشون بیشتر از همه مجبورن کار کنن و واسه یه لقمه نون بدوعن ولی نمیدونم چرا باز بفکر به زن دیگه ان و دوست دختر میخان.

یکاری کن اون بهت شک کنه...دلش خون کن

اینجور ادما اتفاقا منتظر بهانه ان تا تقصیر رو بندازن گردن ادم 

کارخودشونو توجیه کنن

البته همه مردا اینطورینا فدات شم ب خدا فقط بعضیا خیلی زیادی رو مخشونه کصافتای مریض  مقلا ا ...

نه من اصلا سرد ک نیستم هیچ خیلی گرم تر از شوهرم هستم همه کار هم تو رابطه براش انجام ک چیزی کم نداشته باشه بره سراغ یه نفر دیگه فقط مشکلی ک دارم اینه ک من لاغرم یکم همشم فکر میکنم شوهرم به زن های ک چاغ تر هستن توجه میکنه حساس شدم روی این موضوع تا شوهرم برا یه زنی میگه چاقه حس میکنم از اون زنه خوشش اومده 

چقدر گفتیم نه فلانی اینجوری نیست و فلانی چقدر همونجوری بود   
یکاری کن اون بهت شک کنه...دلش خون کن

یه خانمه میگفت شوهرم خیانت کرده بهم منم بهش خیانت کردم شوکر زده بهم بیهوش شدم تو خونه دستو پاهامو بسته جورابم انداخته دهنم تا دو روز بیهوش بودم  زرد شدم خاستم بمیرم بعد اومده برده بیمارستان منو

الانم زنه چنان به راه کثافت کشیده شده میگه حق مردا اینکه بهشون خیانت کنی و تیغشون بزنی

یه خانمه میگفت شوهرم خیانت کرده بهم منم بهش خیانت کردم شوکر زده بهم بیهوش شدم تو خونه دستو پاهامو بس ...

نه این خیلی فکر بدیه ک بخواب جواب بدی رو با بدی بدی ادم باید گذشت داشته باشه یا اگه ننیتونه ببخشه خودشو بکشه کنار جواب خیانتو بخوای با خیانت بدی یا هر کسی بدی کرد بخوای بهش بدی کنی ک دنیا از تو هم در میره و سنگ و سنگ بند نمیشه من به شخصه هرگز اینکار رو نمیکنم ک بخوان بهش خیانت کنم ک دلش خون بشه چون مردا دلشون خونه نمیشه بفهمه خیانت کردم ولم میکنه زندگی خودمو خراب میکنم بخوامم کاری کنم ک بهم شک کنه بازم برا خودم بر تره ایندفعه گیر میده بهم ک جایی نرو .در نرو از خونه و اینجا نرو یا اونجا نرو و این اداها 

منم بعد ۷ ماه که از خیانتش میگذره هنوز فک میکنم داره بهم خیانت میکنه واسه من خیانت حتی یکبارم ته خطه الانم که موندم از سر ناچاریه وانمود میکنم دوس دارم زندگیمونا ولی همش الکیه اگه میتونستم همین الانم از زندگیم بیرونش میکردم چون بنظرم وقتی مردت یبار بهت خیانت میکنه حتی واسه یه لحظه حس میکنه اونو بیشتر از تو دوس داره بخاطر اون حاضره دل تورو بشکنه بهت دروغ میگه بخاطر زن دیگه یعنی زندگیت هرچی تا حالا بوده مفتم نمی ارزه وقتی یبار اینکارو کرده حتما دفعه بعد با مهارت بیشتر و دل و جرات بیشتر اینکارو میکنه 😔

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
منم بعد ۷ ماه که از خیانتش میگذره هنوز فک میکنم داره بهم خیانت میکنه واسه من خیانت حتی یکبارم ته خطه ...

اخ اخ دل شکستن ک هیچی من فهمیدم ک بهم خیانت کرده شوهرم پشتمو حالی کرد منو تنها گذاشت اولش من زنگ دوستم رده بودم بهش بد و بیراه گفته بودم شوهرم میگفت چرا گفتی باید ازش معذرت خواهی کنی وگرنه باهات زندگی نمیکنم کار خدا مادر شوهرم فهمیده بوده ماجرا رو اون تونست یکم پسرشو بشونه سر جاش 

اخ اخ دل شکستن ک هیچی من فهمیدم ک بهم خیانت کرده شوهرم پشتمو حالی کرد منو تنها گذاشت اولش من زنگ دوس ...

من جلو شوهرم زنگش زدم دیگه حرف و فلانی نبود که بارش نکنم شوهرمم هیچی نگفت ولی خودمم میدونم اونی که باخت و شکست من بودم نه اون زن 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2706