2737
2739
عنوان

مشکل من با خونه جدید🤦‍♀️🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی جلوش نیست.با پذیرایی یکیه.من خط کشیدم ک پیدا باشه. با پذیرایی یکیه.اون گوشه هست.یه بتن بزرگ جل ...

مثل من من کنار اشپزخونم حمام میخوام ببندم بین حمام و اشپزخونه رو با کابینت ورودی  از اون قسمت که عرضش بیشتره اون میشه ورودی 

خدایا خستم 
دقیقا مثل خونه خودم میخام کنارشو کابینت بزنم تا سقف با ستون یکی بشه روبروش کاملا باز باشه ورودی اشپز ...

خیلی گرفته و کور نمیشه اونطوری اشپزخونه؟

من میگم مثلا یه اینه کاری چیزی بزنم روش.

یا مثلا از طرح کابینتام دکور بزنم

2728
اره عزیز. ببین اون نقطه زرده رو ستون در نظر بگیر

وی دلم رفت که واسه طراحیت😍😍🥰

خیلی بانمک بود🤩 .

دیگه چاره ای نیست .نمیشه حذفشم کرد چون ستونه.اینه کاری ازین جدیدا میتونی بکنی ولی من بودم فعلا نمیکردم  برو ساکن شو بعد یه فکری بکن.با چوب رنگ کابینتات هم میتونی روش با چوب کارکنی

ما هم اشپزخونمونداپن داشت جمعش  کردیم جاش نهارخوریو گذاشتیم که از فضا استفاده بیشتری کنیم

طراحی های ستون در معماری داخلی سرچ کن 

یک عالمه ایده خوشگل می گیری 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خیلی گرفته و کور نمیشه اونطوری اشپزخونه؟ من میگم مثلا یه اینه کاری چیزی بزنم روش. یا مثلا از طرح ک ...

نه از سمت که عرضش کمه کابینت بزن تا سقف آشپزخونت کامل مربع میشه 

خدایا خستم 
2738