2726

بچه ها شوهرم چندروزه کالش خوب نیست میخوام ببرمش تست کرونا بده

کجاتست حلق میگیرن ؟؟ازمایش خون نمیگم ها چون اون معتبر نیست

نمیدونم 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما مشهدین ؟؟باید بدیم قبلش دکتر بنویسه یااین که بریم خانهدبهداشت خودشون میکیرن؟؟

نه مشهد نیستم من رفتم شانسکی تست بدم خود خونه بهداشت مرکز رفتیم دکتر رایگان داشت نگاه به من کرد گفت سالمی اما برا مشکوک ها رایگان بود. بهداشت بزرگ شهرتون برید رایگانه پزشکش هم