2410
2553
عنوان

جاریم

1245 بازدید | 19 پست

دوستان بیاید بگید دقیق چه سیاستی داشته باشم جاریم از من ۷ سال بزرگتر من عروس داییم هستم اون غریبه خیلی دوست داره تو چشم باشه تو مهمانداری خیلی حرفه ای هست و تو جمع ها کاربلده همشم میخواد بگه از من سرتره تو ختم و مهمانی ها همش میخواد بزرگتریش رو به همه نشون بده مردم داریش هم تو مردم خوب خودش رو نشون میده خانواده شوهرم نزدیک لواسان زمین دارن این همیشه از اونجا پیش من بد میگه ولی بعدا متوجه میشم فلان جارو  تو همون جا دوست داره شوهرش براش بخره انقدر از خانواده شوهرم جلوم بد میگه که منم وسوسه میکنه و همراهیش میکنم حالا شما  که با تجربه هستید چیکار کنم که هم گول کاراش رو نخورم و هم اینقدر میدون ندم بهش برای خودنمایی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کم محلی فقط.و اتو دستش نده

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2456

اون خودنمایی کنه چ ضرری ب تو میرسه

سعی کن از این ادم دوری کنی اصلا وگرنه از زیر زبونت حرف میکشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اون خودنمایی کنه چ ضرری ب تو میرسه سعی کن از این ادم دوری کنی اصلا وگرنه از زیر زبونت حرف میکشه

ضرری نمیرسه ازمن استفاده میکنه چون من تو این فکرا نیستم مثلا تو جمع میخواد کاری بکنه میگه فلان چیز رو میدی  فقط هم به من میگه که به بقیه بفهمونه من زرنگترم و کار بلد تر

جاری منم دقیقا همینه که گفتی اوایل خیلی شدید بود و پشت سرم حرف میزد ۱۲سال ازم بزرگتره دقیقا همین رفتار ها رو داره همه اش به بقیه دستور میده اوایل میخواست به منم دستور بده ولی من محلش ندادم هر دفعه میگفت برو فلان کار رو بکن می گفتم مثلا کمرم درد میکنه یا یه چیز دیگه رو بهونه میکردم اوایل می اومد با جاری دیگه ام از خانواده شوهرم میگفت جلو من ولی من هیچی نمی گفتم تو بحث هاشون شرکت نمی کردم دیگه بعد یه مدت که بی محلی کردم ول کردن میرفتن پشت سرم میگفتن بازم له روی خودم نیاوردم انگار نه انگار هستن برآنم مهم نبود بذار بگن تا جونشون در بیاد دیگه الان بعد از ۴ سال کمتر شده اذیت هاش تنها راه اینه بیخیال باش اون حسوده و کاریش نمیشه کرد بی توجه باش تو بحث هاش در مورد خانواده شوهرت اصلا هیچی نگو ممکنه بعد با همین حرف ها علیه خودت استفاده کنه 

2714

لطفاً قبول کن که بزرگتره و تازه عروس اوله. جایگاهشو تو ذهنت بپذیر. نخواه که جای اونو بگیری. یا همتراز اون باشی. اینطوری از رفتارهای بچه گانه و عقده ای گونه در امان میمونی. پیش خانواده شوهر هم، به هرحال، یکی تون یه کم عزیزتر هستید یا میشید. این ربطی به رفتارهای جاری نداره. به این ربط داره که خانواده شوهرت چه اخلاقی دارن. و تو هم مجبور نیستی به خاطر طرز فکر اونا، خودتو تغییر بدی

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
لطفاً قبول کن که بزرگتره و تازه عروس اوله. جایگاهشو تو ذهنت بپذیر. نخواه که جای اونو بگیری. یا همترا ...

عزیزم بزرگتر کوچکتر فقط به سن نیست ایشون اصلا عزیز نیستن و خانواده شوهرم به خاطر برادر شوهرم تحملش میکنن از قدیم گفتن درخت هر چه پر بار تر افتاده تر  من جایگاه کسی رو نخواهم گرفت فقط نمیخوام از اخلاقم سو استفاده بکنه و من رو پله خود نمایی خودش بکنه و راهنمایی خواستم که چه سیاستی رو داشته باشم نه حالت قهر و قیافه گرفتن باشه در عین صمیمیت حواسم جمع باشه که دیگه رکب نخورم همین 

جاری منم دقیقا همینه که گفتی اوایل خیلی شدید بود و پشت سرم حرف میزد ۱۲سال ازم بزرگتره دقیقا همین رفت ...

خیلی چیزهارو از رو سادگیم گفتم اونم همون اندازه گفته ولی یک وقتهایی میگم دیگه نمیکنم ولی باز با یک محبت کوچیک دوباره اعتمادم رو به خودش جلب میکنه با این که میدونم اصلا از من خوشش نمیاد ولی گول رفتارش رو میخورم میخوام یک سیاستی یاد بگیرم که در عین صمیمیت جلوی بعضی از شیطنتهاش رو بگیرم که اعصابم رو خراب نکنه 

عزیزم بزرگتر کوچکتر فقط به سن نیست ایشون اصلا عزیز نیستن و خانواده شوهرم به خاطر برادر شوهرم تحملش م ...

خب پس با این تفاسیر، سعی کن رابطه تون محترمانه ولی غیر صمیمی باشه. هی با خودت تکرار کن که اینطوری به نفع هردوتونه. کم کم عادت میکنی

بچه ها تروقران برا این تاپیکم گزارش بزنین مرسی براتون صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4709999/بدترین-حرفی-ک-شوهرتون-تودعوا-بهتون-گفته

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
لطفاً قبول کن که بزرگتره و تازه عروس اوله. جایگاهشو تو ذهنت بپذیر. نخواه که جای اونو بگیری. یا همترا ...

یه لحظه یاد یانگوم و قصر و جواهری در قصر افتادم ،جایگاه کدومه ،تراز چیه عزیزم ، همتراز اون باشی ؟ 

مگه اول دومی و بزرگتر کوچکتری شأن و منزلت میاره 

منزلت آدما به شخصیتشونه 

تعجب میکنم از این افکار

یه لحظه یاد یانگوم و قصر و جواهری در قصر افتادم ،جایگاه کدومه ،تراز چیه عزیزم ، همتراز اون باشی ؟&nb ...

وقتی جایگاه بقیه رو نگه داری، جایگاه خودتم حفظ میشه.

تو همین نی نی سایت یه گشت بزنید، همه ش عروسای اول ناراحتن که عروس های بعدی بهشون بی احترامی میکنن یا خانواده شوهرشون بیشتر به عروس های بعدی توجه میکنن.

عروس های جدید هم هی میخوان بگن که ما خوبیم و فلان.

به نظرم رعایت سن جاری بزرگتر تا حدودی، نشونه ی عقل و شخصیت آدمه.

خب وقتی شما وارد یه خانواده میشید، دور از انتظار نیست که عروس اول بخواد به شما بفهمونه که بزرگتره و یه جورایی حق آب و گل داره. نمیگم حق داره، ولی اگه از اول عروس جدید یه کم مراعات کنه، باعث میشه این مسائل کمتر به وجود بیاد

2706