2737
2734

دهنش محکم میبنده سرش تند وتند تکون میده 

هیچ قطره ای نمیخوره😢😢😢

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تبش اگه زیاده مواظب باش خنکش کن خطر داره تب...

منم پسرم از قطره خوشش نمیومد بالا میاورد شربت واسش میگرفتم

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

عزیزم بچه رو چند ثانیه با پاهات محکم بگیر بینی بچه رو آروم بگیر دهنش رو باز میکنه نفس بکشه قطره رو بده بهش

بعد هم سریع شیر بده یا آبمیوه .... که مزه قطره بره

عمه من اینطوری به نی نی ها قطره میده 

الهی همیشه سلامت باشه

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738

پاشویه ش کن. 

لباساشا کم کن 

یه کم آب خنک بده بخره 

دستمال تو آب ولرم خیس کن بکش زیر بغل لای پاهاش. 

انشالله میاد پایین

مواظبش باش.  نخواب.   اگه قطع نشد صبح ببردکتر

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

بغلش کن ببر تا سینک اب ولرم دست و صورتشو بشور لباسشو خنک کن دیگه خشکش نکن زیاد. کلی دماشو میندازه.‌شیاف استامینفن ۱۲۵ نصفه براش بزار. مایعات خیلی زیاد بهش بده. اب ابقند چای کمرنگ شیرین. 

ببین لثش ورم داره یا سفید شده؟احتمال داره تب دندون باشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706