2733
2734
عنوان

یعنی میشه یه روزی دل نگرانی های منم تموم بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 36 پست
بله عزیزم.امیدت فقط به اون بالایی باشه

کدوم بالایی؟!خدایی اگه هست چرا بداد ما نمیرسه؟!!کرونا،گرونی،افسردگی،ترس،استرس،آینده نامعلوم،....منکه کامل بریدم،نه خواب دارم نه میتونم توی بیداریم فکری کنم که بشه راه حل.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرگ پایان نیست پیوستن به ابدیته آرزوی همیشگی انسان زندگی خیلی قشنگه دیده ما هست که اشتباهه مثلاهمه ...

گر آمدنم به خود بدی نامدمی

گر نیز شدن به من بدی کی شدمی

زان به نبود که اندرین دیر خراب 

نه آمدمی نه بدمی نه شدمی!؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
گر آمدنم به خود بدی نامدمی گر نیز شدن به من بدی کی شدمی زان به نبود که اندرین دیر خراب  نه آ ...

از کجا معلوم؟ خیلی از بچه های سقط شده تو قیامت یغه پدر مادرش نو میگیرن میگن چرا اجازه بودن به ما ندادید... 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
از کجا معلوم؟ خیلی از بچه های سقط شده تو قیامت یغه پدر مادرش نو میگیرن میگن چرا اجازه بودن به ما ندا ...

این که شما گفتی از کجا معلوم ؟؟؟؟؟

کی از قیامت برگشته؟

مرگ و زندگی فلسفه بسیار دردناکی داره 

ولش کن من سرحال نیستم و رو مود خوبی نیستم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
این که شما گفتی از کجا معلوم ؟؟؟؟؟ کی از قیامت برگشته؟ مرگ و زندگی فلسفه بسیار دردناکی داره  ...

میفهمم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
کدوم بالایی؟!خدایی اگه هست چرا بداد ما نمیرسه؟!!کرونا،گرونی،افسردگی،ترس،استرس،آینده نامعلوم،....منکه ...

قربونت لااقل شما به دادم برس و پست یکی مونده به آخرما گزارش بزن

میفهمم

مرسی مهربون که سعی کردی حال من رو خوب کنی 

گاهی آدم یاد گذشته و سختی هاش یا یاد گرفتاری های الانش یا یاد ترس های آینده می افته و کم میاره

من الان هر سه رو با هم دارم 

به امید روزهای بهتر 

💚💚

2738
مرسی مهربون که سعی کردی حال من رو خوب کنی  گاهی آدم یاد گذشته و سختی هاش یا یاد گرفتاری های ال ...

خواهش میکنم همه گرفتاریم رو زخم هم نمک نپاشیم حداقل کاریه که میتونیم بکنیم

کدوم بالایی؟!خدایی اگه هست چرا بداد ما نمیرسه؟!!کرونا،گرونی،افسردگی،ترس،استرس،آینده نامعلوم،....منکه ...

عزیزم مطمعنی واقعا از ته دل از خدا خواستی و کمکت نکرده؟ تو با خدا باش میبینی با این وضع باز هم آرامش داری 

شعار نمیدم بچه پولدار هم نیستم اما غصه هیچ چیز رو نمیخورم چون خدا رو دارم همه چی دارم

عزیزم مطمعنی واقعا از ته دل از خدا خواستی و کمکت نکرده؟ تو با خدا باش میبینی با این وضع باز هم آرامش ...

خیلی سعی کردم انسان باشم،به هرکسی که برام محترم بود و عزیز خوبی کردم،همه جوره مثبت اندیش بودم و الان میبینم هرکی بدتره راه پیشرفت براش هموارتره.عزیزم من دیگه اعتقادی ندارم وقتیکه توی جوونی موهام پر از سفید شده و فقط با رنگ کردن موها خودم رو گول میزنم و امیدوار میشم.خسته شدم از بس غصه آینده رو خوردم و تلاشم بیفایده بوده،هر صبح که بیدار میشم اخبار از گرونی و قتلو بدبختی توجهمو جلب میکنه،مغز من کشش نداره دیگه،اگه خدایی هست چرا در برابر اینهمه بدبختی مردم بازم کاری نمیکنه؟!!!من دیگه بریدم.حیف از زیباییم جوونیم و استعدادام که نابود شدن و آینده ای که فقط برام ترس رو بهمراه داره نه امید و انگیزه.ببخشید که نمیتونم به امید خدایی بشینم که وجودش برام دیگه هیچ نشونه ای نداره.

2706