2733
2739

میشه یه روزی منم از ته دلم راضی و خوشحال باشم بخندم؟ 

میشه غمهام تموم بشه و با خوشحالی بخوابم؟ 

یعنی میشه به ِآرزوهام برسم؟

اره ان شاالله.بشرطی که خاسته هات با حکمت خدا یکی باشه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بالاخره یه روزی هممون آروم آروم میخوابیم جوری که انگار هیچ وقت بیدار نبودیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
بالاخره یه روزی هممون آروم آروم میخوابیم جوری که انگار هیچ وقت بیدار نبودیم

از این میترسم که وسط یک خواب ترسناک فرو برم

چقدر از زندگی بیزارم از مرگ بیشتر

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
شایدم آرزوها فریب شیطونه 

میخواستم بهت بگم روزی که آرزویی نداری دیگه نیستی این آرزوهات هستن که به بودنت معنا میدن از این زاویه به قضیه نگاه کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
از این میترسم که وسط یک خواب ترسناک فرو برم چقدر از زندگی بیزارم از مرگ بیشتر

مرگ پایان نیست پیوستن به ابدیته آرزوی همیشگی انسان

زندگی خیلی قشنگه دیده ما هست که اشتباهه

مثلاهمه میگن کرونا اومده بلا هست 

اما به نظر من نعمته چون بعد از این قدر خیلی چیزای کوچیک و پیشه پا افتاده رو بهتر می‌فهمیم... 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود به کجا میروم آخر... 

هرکسی تو زندگیش باید به این سؤال‌ها پاسخ توجیه کننده ای بده

2706