2703
2553

یکم آب بخور

جرعه جرعه

و نفس عمیق بکش

موقع دم ۴_۵ ثانیه

مکث کوتاه چند ثانیه ای

و بازدم هم چند ثانیه(تقریبا ۴_۵ ثانیه) طول بکشه

چند بار تکرار کن

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم اینطوری بودم رفتم دکتر گف همه چیزت خوبه به خاطر استرس های زیاده من پرانول میخورم

ب نظرت منم ی دونه بخورم الان چیزی نمیشه ؟ مامانم داره.. با شکم خالی باید بخورم؟ 

یکم آب بخور جرعه جرعه و نفس عمیق بکش موقع دم ۴_۵ ثانیه مکث کوتاه چند ثانیه ای و بازدم هم چند ثا ...

شما که بیدارین میشه بیاین تلگرام یا واتس اپ یکم با من بیدار باشین تا بخوابم.. 😭 مامانمو میترسم بیدار کنم و همین استرسمو بیشتر میکنه 

2714
ممکنه چون فشار خون الان پایینه اینطور شده باشه؟  

ممکنه

اینجور مواقع آب قند بخور که فشار بیاره بالا

البته میگن نمک و چیزهای شور زودتر فشار میاره بالا اما نمیدونم خوردن نمک و خوراکیهای شور توی این مواقع درست هست یا ممکنه آسیب های بعدی در پی داشته باشه

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
شما که بیدارین میشه بیاین تلگرام یا واتس اپ یکم با من بیدار باشین تا بخوابم.. 😭 مامانمو میترسم بیدا ...

عزیزم ببخشید

من‌ برای شما پست گذاشتم 

و بعدش گوشی کنار گذاشتم و  رفتم

ب نظرت منم ی دونه بخورم الان چیزی نمیشه ؟ مامانم داره.. با شکم خالی باید بخورم؟ 

دوز پایین باشه عیب نداره ولی با شکم خالی نمیدونم اشکال داره یا نه

قطعا بعد هر سختی آسانی است🌧🌞