2733
2734

تو رو میخواستم دوستت داشتم ۱۰ سال شد خط قرمز ززرد همه چی بخاطرت زیر پا گذاشتم منی ک خیلی کارها حتی تو فکرم نمیگدره تو عشق اول نامیدم  بارها بخاطر تو برگشتم شاید نشون ندادم ولی همه حالت همه جا یادت میفتادم دوستت داشتم خودت میدونستی همش از عشق گفتی از دلتنگی از اینکه من همیشه باهاتم چقدر اذیتم شدی از ندیدنم نبودنم حالا من شدم ادم بد من بدم بد این حقم نبود این حقم نبود خیلی نامردی خیلی  ....اخرین بار بهت گفتم دیکه مثل قبل نیستم اگر فکر میکنی میری نیا گفتی ن برای همیشه دیکه شرط شروط گداشتی اذیتم کردی قبول کردم گفتم باشی ولی کم ...خردم کردی  مردم هم روحی هم جسمی  نابود شدم احساس میکنم هیچی ازم نموند هیچی زندکی باختم تو رو باور کردم عشقتو..نمیبخشمت هر چی من بد باشم تو نمیبخشمت هیچ وقت ...من ادم بد اصلا ادم نیستم ولی همه تفکراتم درباره خودم خودت همه چی از بین بردی این بود عشقت این بود!تحمل خودم ندارم تو حتی لیاقت اینو نداری حالم بدونی یا بخاطرت ناراحت بشم ولی داغونم داغون کاش همه اشتباهاتم با تو  همش یادم بره.. یادت باشه اینو تا اخر عمرم میگم منو کشتی یادت باشه...خوش باش خووووش

زخم خوردم خیلی وقته خوب نشده فقط عمیق تر میشه...برای ارامشم دعا کنید

چیشده😢

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

@خواهردخترجذاب۷۵    

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درد و دل میخوام اینجا  بمونه برام یادم نره سراعش نرم حتی یادش نیفتم ارزش نداره نداره نداره نداره

درد و دل میخوام اینجا  بمونه برام یادم نره سراعش نرم حتی یادش نیفتم ارزش نداره نداره نداره ندار ...

اخی عزیزدلم

2738

اول اینکه شماخودت نصف قضیه رومقصری چون وارد این رابطه شدی ونمیتونی خودتو در جایگاهی قراربدی که ببخشی یانبخشی

دوم اینکه هروقت همه ی تقصیرارو انداختین گردن طرف مقابل یادتون باشه حتما خودتونم مقصرین ولی نمیخواین قبول کنین

سلام برابراهیم،اینگونه نیکوکاران را پاداش میدهیم،به راستی که او ازبندگان مومن ما بود

خودت داری میگی لیاقت نداره حتی حالتو بدونه پس قطعا لیاقت تو رو هم نداره عزیزم  

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️

حتما عاشقی هات یادت رفته حتما اون همه ادعا این همه سال یادت رفته حتما باعث همه بدی هات من بودم حتما نبود من باعث خوشبختیت حتما اینو الان فهمیدی حتما خیلی دوستم داشتی  حتما همش خیال الکی بود من باور کردم ولی چقدر تاوان دادم چقدر دیر فهمیدم چقدر احمقم خودمم نمیبخشم اشتباهم نمیبخشم 

بدون باعث همه اشک ها من همه ناراحتی ها منی حتما الان خواستی جواب منطقی بدی هزار دلیل میاوردی منم مقصر اصلی اره من مقصرم ک عشقت باور کردم مقصرم مقصر اصلی  تحمل ناراحتی حالا دروع یا راستت نداشتم چقدر احمقم میدونی هر گاه یادت میفتم میگم چقدر احمقم چقدر اخه چقدر زجر بکشم

اول اینکه شماخودت نصف قضیه رومقصری چون وارد این رابطه شدی ونمیتونی خودتو در جایگاهی قراربدی که ببخشی ...

من خیلی مقصرم این مقصر بودم حماقتم نمیذاره ارامش پیدا کنم 

2706