2733
2734
عنوان

تجربه من از کرونا و نذر من

| مشاهده متن کامل بحث + 274036 بازدید | 787 پست
سلام عزیزم میشه بی زحمت سوالهای منم جواب بدی پدرومادرم چند روزی هست حالشون بده واجازه نمیدن کس ...

عزیزم این دارو چیز عجیب غریبی نداره که بخواد واسه سلامتی ضرر داشته باشه 

هلیله . مصطکی .رازیانه که در کنار هم شفابخش میشه 

واسه مادرتون که اصلا ضرری نداره پدرتونم گمون نکنم مشکلی باشه باز از اون شخصی که میخرید سوال کنید عطاری برید ازشون بپررسید پدر خود من هم دیابت و چربی داره بهش دادیم 

ویتامین ث هم که همه میتونن مصرف کنن فقط کسایی که فاویسم دارن مصرف نکنن قرصشو به جای جوشان بخورن 

روزی یدونه گوجه کبابی یادشون نره چند تا دونه مویز و زرشکم بخورن به زودی خوب میشن فقط زود بهشون برسونید تا ریه درگیر نشده مصرف کنن 

لبنیات همه مکملا حذف 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانوما اگه خدایی نکرده یه خانم باردار مبتلا شه چیکار باید بکنه؟ 

میتونه این دارو رو استفاده کنه هر روز ویتامین ث جوشان 500 صبح 500 شب .انگور قرمز . گوجه کبابی . بخور پیاز و جوش شیرین . تو اون مدت قرص کلسیم و دی نخوره . زرشک و مویز بخوره . اگه از روز اول بخوره اینارو اصلا شدید نمیشه و سریع رفع میشه 

اره عزیزم بعد از رفع علایم تا دوهفته بعد ناقلید  اگرم جایی میرید ماسک و دستکش استفاده کنید و ب ...

عزیزم میشه سوال منم جواب بدی؟؟؟😪

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
2738
من بچه شیرمیددم ۲بارخوردم بعدش بچم اسهال شدنمیدونم چرا

خیلی ها از اطرافم شیر میدن خوردن خودمم شیر میدم تا به حال ندیدم شاید کوچولوتون الرژی داره 

ولی اگه اسهالم بشه موقته و دوروزه خوب میشه 

تاپیک  مفیدی بود واقعا 

شکر سرخ همه جا هست؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
میتونه این دارو رو استفاده کنه هر روز ویتامین ث جوشان 500 صبح 500 شب .انگور قرمز . گوجه کبابی . بخور ...

یک‌دکتری دنبال میکنم اخبار هم میگفت که ویتامین دی لازمه _ تحقیق کزدن دیدن کسایی که پایین هست این‌ویتامین احتمال شدت بیماری بیشتره 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
یک‌دکتری دنبال میکنم اخبار هم میگفت که ویتامین دی لازمه _ تحقیق کزدن دیدن کسایی که پایین هست این‌ویت ...

عزیزم اگه اخبار درست می گفت که شدت بیماری انقدر تو ایران زیاد نمیشد پس یه جای کار میلنگه 

این ویروس از کلسیم و ویتامین د تغذیه میکنه واسه همین کسی که مبتلا میشه این ویروس تو بدنش کمه ویروس با تغذیه کلسیم و دی خودشو قوی میکنه اگه کسی مبتلا بشه و اینارو مصرف کنه تو بدنش ذخیره زیاد میشه و ویروس گسترش پیدا میکنه و جای درمان دیگه نداره 

به طور ساده گفتم 

2706