2737
2734
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست

پارسال یکی از همکلاسیام بهم گف تو هم عینکی هستی هم افغانی. همه چی باعث شده تو زشت شی.  اصلا تو نباید درس بخونی. تو اینجا اضافی هستی. همه شم تو مدرسه مسخرم میکرد. کلا غرورم تو مدرسه خورد شده بود. 

یبار مدیرمون دید. عصبانی شد. اخراجش کرد. زیر پروندشم نوشت توهینو تمسخرو اینا. 

امسال دوستشو دیدم گفتم چخبر از دوستت؟ گفت از اونجا که اخراجش کردن دیگه هیچ مدرسه ای قبولش نکرد. یه دونه قبول کردن.اونم ساله بعدش ترک تحصیل کرد. 

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
من ازجاریم خیلی دلگیرم.طلبست ومحجبه و سنگین وباوقار.ولی متاسفانه بشدت مغروره کسی رودرحدخودش نمیدونه. ...

بیچاره از اون ور بوم افتاده.معلومه از اون خشکه مذهبیای افراطیه. چرا بهش محل میزاری.من جای تو بودم عمرا آدم حسابش نمیکردم. انسانیت و بی آزاری بهترین دینه. نه اینکه آدم خودپسند و مغرور باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم دوهفته پیش جلوی مامانم و ابجیم گفت زن زندگی نیستی....و هزارتا حرف دیگه خیلی دلم ازش شکسته  کلا ازون موقع ازش سرد شدم خیلی ام سرد شدم😔😔😔😔دیگه دلم باهاش نیس

میشه برای رفع گرفتاریم صلوات بفرستین😍😍😍😍😍
2728
اینادیگه چجور خانواده این؟تااخرعمرت باید بشنوی ازیه سری ادم بیخود.بچسب ب زندگیت وشوهرت اونقدرکه مهرا ...

توکل بر خدا .. کاش خدا بم طاقت و صبوری بده .. اشتباه کردم و خودمو حیف کردم الانم مجبورم پاش بایستم و با این دیوصفتای خوش ظاهر تا کنم  .. 

ممنونم عزیزم :*

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..

خواهرشوهر خیرندیده م... نشست زیرپای شوهرم که عروسی نگیره. نه عروسی گرفت نه برام سرویس طلا خرید نه هیچی.خانواده بیمعرفتش هیچکاری نکردن برام😔

جلو خانوادم انقد شرمنده و خجالتزده شدم.خانوادش هیچی حسابم نکردن😞

طلاهامو دزد برد انقد شوهرم تو سرم زد طلاهاشو و حرف بارم کرد.غرور پدرمو شکست.

هرلحظه و ساعت منتظر اجرای عدالت الهی ام و اینکه ببینم جواب دنیا رو به اینا.

کم زخم به قلبم نزدن....

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
بچه ها ما ده ماهه عروس دارشدیم تو این مدت عروسمون یه بارم دعوتم نکرده حالا ماخیلی دعوتش کردیما درعو ...

چ جالب

داداش شما چکارس پس🤔 خوش بحال عروستون🥺

من ک از شوهرم جرعت نمیکنم خواهرامو دعوت کنم 

حالا امروز باورکنید کل خانوادش جمع میشن خونم😒😒😒

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
عزیزم مهم شوهرت تودل شوهرتوگرم کن البته اینم بگم توزندگی مردخیلی مهمه همه چیزبه مردبستگی داره من خود ...

عزیزمی ممنونم ، فقط متاسفانه شوهرم اصصلا طرف من نیست و خانواده ش ر خیلی بیشتر دوست داره و همیشه حرفای زشت و عملکردشون رو توجیح میکنه .. راستش پنج شنبه ی هفته ی دیگم وقت مشاور دارم باز .. مشاورمو عوض کردم تا بم یاد بده چی کار کنم با این دیو های نامهربان زندگیم

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
2738

ما چون فامیل بودیم نرفتیم آزمایش... مال من حلقوی بود خون نیومد.. مادر شوهرم ابرومو همه جا برد... 

مادرمم بخواطر بی‌پولی همسرم همش تیکه میندازه

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
آره بعضیا مواظب زبونشون نیستن که دلی میشکنن درسته به زور آشتیم دادن ولی هیچ وقت نمیبخشم

آره خب بخشیدن سخته خیلی

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
ما چون فامیل بودیم نرفتیم آزمایش... مال من حلقوی بود خون نیومد.. مادر شوهرم ابرومو همه جا برد...&nbs ...

عزیزم ولش. کن اهمیت نده فقط خودت اذیت میشی با غصه خوردن

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

فقط اینو بگم دعام زود میگیره اگه هم دلم بشکنه مثلا یکی بهم اره نامزدیش بهم خورد به ولای علی سر یه سال نزدیکترین فرد زندگیش یا جدا میشه یا نامزدی چیزیش بهم میخوره واسه یدفه دودفعه نیس که اینو میگم واقعا تجربش کردم 

عزیزمی ممنونم ، فقط متاسفانه شوهرم اصصلا طرف من نیست و خانواده ش ر خیلی بیشتر دوست داره و همیشه حرفا ...

عزیزم انشالله درست بشه مشکلت 🥰

فقط اینو بگم دعام زود میگیره اگه هم دلم بشکنه مثلا یکی بهم اره نامزدیش بهم خورد به ولای علی سر یه سا ...

از بس مهربونی خدا خیلی دوست داره 😍

عزیزم ولش. کن اهمیت نده فقط خودت اذیت میشی با غصه خوردن

خدارو شکر هیچ کس بحرفش گوش نمیده... همسرم باور داره کل فامیل هم مادر شوهرمو ی دیونه میدونن و لزومی نداره خودمو ثابت کنم... قبل ازدواجمم جوری بودم ک هیچ کس ی درصدم بهم شک نداره😅😅

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2706