2726
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست

دلمو ک نامزدم شکسته درس بشو هم نیس  زخم زبونم            ابجیم یکی دو باره زده و دوستام 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستم کلی بهم‌حرف بار کرد که قیافت شبیه دختر لراست یا فلانه بهمانه منم ادپ بی زبونی ام چیزی چواب ندا ...

مگ لرا چشونه؟؟؟؟؟؟؟

چه شب هاي غم انگيزيه شب هاي بدون بودنت دلبر🌙🖤

چرا فگر میکنی بخاطر اینکه دل تو شکسته نامزدیش بهم خوزده 

و اینکه کسی ک خواستگار نداره ک ادم بدبختی نیس شوهرک همه چی نیس

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2728
همین چند دیقه پیش تو نینی سایت ی جا پست گذاشتم تاپیکو ول کردن منو گرفتن منم دلم شکست از حرفاشون گریه ...

بابا بخيال مجازيه

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
دوستم کلی بهم‌حرف بار کرد که قیافت شبیه دختر لراست یا فلانه بهمانه منم ادپ بی زبونی ام چیزی چواب ندا ...

شبیه دختر لراست؟؟؟؟ لر ها مگه چشونه میگفتی خیلی هم خوشگلن دختر لر ها 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

از هیچ کس ناراحت نمی‌شوم فقط نظرم در مورد افراد عوض می‌شود.... 

آل پاچینو

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

تنها کسی که حالمو خراب میکنن قوم ظالمینن

که نمیبینمشون.

فقط خوشحالم خدا جواب زجرایی که به منو شوهرم دادن رو بهشون داده

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

من الان دارم توی گروه خانوادگی شخصیمون به زن عموم میخندم و کل فامیل دارن مسخرشون میکنن فکر کن !۴۰سالشه چهار تا بچه داره بعد تولدش رو گفته قراره با شوهرم خصوصی برگزار کنییم عکساشونو گذاشتن اینیستا  مثل این تازه عروسا همچیین توی فیلم ناز میکنه و جییغ میکشه انگار تاحالا تولد ندیده 

مامانم هر حرفی دلش بخواد میگه  فاحشه ول شده اضافه و کلی تهمت دیگه هرروز بهم میگه

عزیزم چرا میذاری همچین حرفی بهت بزنه ؟

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2706