1803
1810

بچه ها کدوم حرفی واقعا ناراحتتون می‌کنه و از کی زخم زبون شنیدید که اون حرف هیچ وقت فراموش نمیشه ؟

من خودم یه باز نزدیک عروسیم دختر عمم نامزد بود و هی بهم متلک مینداخت که طلاهای تو کمه و چرا زشتن و اینا من واقعا ناراحت شدم ولی نفرینش نکردم ولی دلم شکست چند ماه بعد نامزدیش به طرز ناجوری بهم خورد و الآنم خواستگاری نداره 

سلام دوستان، سایت بازی بین به خاطر عید قربان تا عید غدیر کلی تخفیف و جایزه گذاشته.

برید سر بزنید قیمت هاشون خیلی خوبه. اینم لینکش.

1805

امان از زخم زبونهایی که تو بچگی میشنوه ادم

همیشه وقتی میام نی نی سایت دوست دارم انرژی مثبت بدم به هم جنس های خودم ! کاش بتونم یه  لبخند هرچند کوچیک روی لبهاتون بیارم چون واقعا حس خوبی میگیرم و شما رو خیلی دوست دارم.... کافیه یکی کامنت منو ریپلی کنه و استیکر 😍 یا 😂 بزاره اون لحظه کلی شاد میشم لااقل تونستم یکیو برای شده یه لحظه شاد کنم💖 

همه زخم زبونم زدن عادت کردم

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

همین چند دیقه پیش تو نینی سایت ی جا پست گذاشتم تاپیکو ول کردن منو گرفتن منم دلم شکست از حرفاشون گریه کردم 

متعــ💍ـهدم به قلبـــ❤ــش💑..تنـها ببعـ🐏ــی درعلفـزار قلبمــ❤ـی اميرحسين جانم.من یه دختر شوخ و بشدت شیطونم اگه دیدی جایی شوخی کردم با کسی لطف کن ریپلی نکن چون ب تو ربطی نداره.اگه کسی از شوخیم رنجید همینجا ازش عذر میخام.به نی نی یار تعهد دادم و ضمانتمو کردن منو تاپیکای جنجالی نبررررین😣
1771

از خیلیا به خاطر بچه دار نشدنم حرف شنیدم ،همشونو به خدا واگذار کردم

جان مادر ،خانه ام سوت وکور است نمی آیی؟خدایا امتحانت خیلی سخته دیگه کم آوردم ،کاش میشد بدون نوبت حاجتمو بدی 😐دلم روشنه منم بزودی مامان میشم  میشه یه صلوات برای مامان شدنم بفرستی مهربون  تمام آرزوهایم بانتپیدن قلب کوچکت بربادرفت!!!!!
1794

دلمو ک نامزدم شکسته درس بشو هم نیس  زخم زبونم            ابجیم یکی دو باره زده و دوستام 

وای خدا جونم مرسی بابت خواهر  دیگم واقعا خیلی دوسش دارم   واقعا مثل  اسم کاربریش مهربونه  مهربون میتوان زندگی را در آغوش گرفت ......کافیست تمام زندگی ات یک نفر باشد .... عشق #جان بودنش عادتی است عین نفس کشیدن .خدارا میگویم  همیشه همراهت +  =+                   خدایا دلمو ادمات شکستن متنفرم از همشون  خودت بدادم برس کمکم کن           خدایا هستی منم یه نگا بنداز تو این روزا بد جور حالم خرابه  😔😔😔😔😔
همین چند دیقه پیش تو نینی سایت ی جا پست گذاشتم تاپیکو ول کردن منو گرفتن منم دلم شکست از حرفاشون گریه ...

بابا بخيال مجازيه

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
1651