2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام آقا

من تو بانک توسعه تعاون سهم خریدم یه ارزش 95 میلیون

الان 10 میلیون حدودا ضرر کرده 

نظرتون در مورد آینده ی بورس چیه؟ 

به نظرتون درست میشه؟ 😔

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
سلام آقا من تو بانک توسعه تعاون سهم خریدم یه ارزش 95 میلیون الان 10 میلیون حدودا ضرر کرده  ن ...

سلام اره درست میشه ولی زمان بر هست متاسفانه بازار دستوری شده درحال حاضر

2738
سلام مجاز هست که داره معامله میشه 

اخه اصلا صف خرید نداره الان یکماهه....بعدم الان نزدیکه دوماهه هر روز منفی ۴/۹۸ میده.حتی اگه کل سهما مثبت بشن این باز همینه و اصلا از ضررم زیاد نمیشه یعنی هر روز ک منفی میخوره ضررم اضافه نمیشه.چرا اینجوریه این

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
اخه اصلا صف خرید نداره الان یکماهه....بعدم الان نزدیکه دوماهه هر روز منفی ۴/۹۸ میده.حتی اگه کل سهما ...

الان 1ماهه ک بازارمنفیه همه همینطورن.بخاطراینه که پایانیش منفی نمیشه چون تعدادمعاملاتش کمتراز حجم مبناشه خیلی خوبه نگران نباش هرچی پایانی منفی نخوره بهتره

الان 1ماهه ک بازارمنفیه همه همینطورن.بخاطراینه که پایانیش منفی نمیشه چون تعدادمعاملاتش کمتراز حجم مب ...

من منظورم اینه مثه بقیه سهما نیست مثلا نیست ی روزی منفی ۳ بخوره یا منفی ۱ یا هر عدد دیگه ساعت ۹ که میشه منفی ۴/۹۸ میشه و تمام😞دلم میخاد بفروشمش ولی صف خرید نداره😔شما نمیدونی کی از این وضع درمیاد این سهم؟

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
من منظورم اینه مثه بقیه سهما نیست مثلا نیست ی روزی منفی ۳ بخوره یا منفی ۱ یا هر عدد دیگه ساعت ۹ که م ...

میدونم شماچی میگی منم گفتم خوبه که اینطوریه هرچی پایانی منفی نشه بهتره.فعلا که خراب کردن بازارو ولی درست میشه البته نه به روال قبل 

2706