2733
2734
عنوان

وضعیت سهم شستا روی تابلوی بورس

562 بازدید | 45 پست

سلام وقت بخیر

تحلیل زیر یک دید شخصی و کاملا اشتباه هست،پس معیار خرید و فروش قرار ندهید

همون طور که در تصویر میبینید هر موقع که شستا قیمت آخرین معامله از پایانی،پایین تر شده سهم اصلاح کرده و مدت زمانش از یک روز تا نهایت ۴ روز بوده پس اگه قرار به تکرار تاریخ و شناسایی سود از سهامداران باشیم بسته به رفتار سهامداران و جو بازار میتونه ۴ روز طول بکشه که بعیده چون تقریبا ارزش این سهمو مردم شناختند

اما آیا بفروشیم پائینتر بخریم؟قطعا جواب خیر هست،چون در یک آن امکان داره صف ببنده و جابمونید پس تو اصلاحات می تونید اگه در ضرر هستید میانگین کم کنید

د  تصویر دوم هم قدرت فروشنده به خریدار هست که بیشتر از ۴ برابر هست که میتونه بعنوان تاییدیه تحلیل اول باشیم

ان شاءالله پرسود باشید

تاکید دوباره این تحلیل شخصی و بی اعتبار😊

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
یعنی اگه نداریم شنبه ورود نکنیم؟

ن میتونه اصلاح نکنه یا فقط یک روز اصلاح داشته باشه،باید تابلو رو دقت کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه در مورد فملی هم بگین؟ شنبه واسه ورود خوبه؟ باهاش برم مجمع

اگه یاد آوری کنید فردا انجام خواهم دادم،امشب واقعا انرژی ندارم

2738
عزیزم خواهشا بگید شستا وفملی بگیرم برای شنبه چون واقعا مهمه برام

شستا رو کامل توضیح دادم

خودم باشم صبر میکنم صبر صبر 

سهام خوب باید شکار بشن،شاخص کل رو محدوده ی حساسیه باید ببینیم واکنش بهش چی هست

شستا رو کامل توضیح دادم خودم باشم صبر میکنم صبر صبر  سهام خوب باید شکار بشن،شاخص کل رو محدوده ...

دوست عزیزم تو این گرونی واقعا نیاز به کمکت دارم  عزیزم من تا الان چکارن‌ ذوب مادیرا ضرر کردم برای شنبه چه پیشنهادی میدی بگیرم به ولله خسته شدم از این همه بدبختی

دوست عزیزم تو این گرونی واقعا نیاز به کمکت دارم  عزیزم من تا الان چکارن‌ ذوب مادیرا ضرر کردم بر ...

خب همیشه نباید خرید زد،منم همه ی تلاشم دارم میکنم کسی اینجا متحمل ضرر نشه،خیلی اگه منفی هستید به سهامتون اضافه کنید

خب همیشه نباید خرید زد،منم همه ی تلاشم دارم میکنم کسی اینجا متحمل ضرر نشه،خیلی اگه منفی هستید به سها ...

یعنی از سر خودشون بخرم هر بار چقدر مثال200هزار میشه از هر سهم  برای شنبه چی بگیرم

2706